Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha tartok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tartok az orális szextől? Fiúk, ti megértenétek?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttem össze a barátommal, még nincs tervben a szex de előbb utóbb eljön az ideje. De rá kell jönnöm, hogy az, hogy orálisan kielégítsem a párom, nagyon távol áll tőlem.

Ez az érzés elmúlhat később? Vagy erőltessem meg magam érte? Ha nagyon akarom biztos menne, de annak mi értelme ha nem élvezem?

Véleményt várok a témával kapcsolatban.

(Még szűz vagyok)


2019. aug. 22. 23:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Hát nincs mitől félni. Tessék, gyakorolj ezen a padlizsánon addig 🍆
2019. aug. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
20%
Vegyél egy dildót és gyakorolj azon. Én is azon gyakoroltam szűzként... lovagolni is, orált is. Nem rég meg kellett műteni a bölcsességfogamat, előtte alig tudtam kinyitnia számat.. nem volt orál abszolút, mert kb egy sushit nem tudtam bekapni, nem hogy egy farkat. Ha nem csináltad még, akkor honnan tudod, hogy nem élveznéd? Gyakorold előtte a mélytorkot dildón.
2019. aug. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

A világ legjobb dolgától félsz! :)

Szerintem egy idő után erősebb lesz a vágyad mint a félelmed. Mikor már annyira szereted, hogy mindenképpen szeretnéd valahogy kimutatni, kipróbálod, és rájössz hogy nem is volt mitől félni.

31N

2019. aug. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk szerintem meg pont nincs értelme dildón gyakorolni, mert egyrészt abban semmi élvezetes nincs, másrészt annak köze nincs a valódihoz, még csak nem is hasonló érzés bekapni egy műanyag izét mint egy farkat, harmadrészt az nem ad visszajelzéseket.
2019. aug. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
16%
# 4, érdekes módon az első pasim, aki NAGYON tapasztalt volt, nem hitte el, hogy szűz voltam. Én azért dildón is éreztem, ha hozzáért a fogam, plusz gyakoroltam a technikát. Nem tudom hány lánynak megy a mélytorok elsőre és van orgazmusa elsőre... Én örülök, hogy gyakoroltam és már ismertem a a saját testemet előtte.
2019. aug. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 StevenUp ***** válasza:
93%

Van egy ötletem :

Ültesd az ágy szélére, ülj mellé, vegyél egy nagy levegőt és nyisd ki a szád


Aztán mond el neki hogy ezért és ezért odzkodsz a szerelmetek kinyilvánításának ezen formájától és legyen veled türelmes, mert nem szeretnéd elkapkodni


Ilyen egyszerű... Komolyan milyen világot élünk, hogy az emberek vadidegenektől kér tanácsot de az úgynevezett szerelmével képtelen rendesen kommunikálni egy ennyire fontos dologról... Tragikomédia...


A PÁRKAPCSOLATOK ALAPJA A "KOMMUNIKÁCIÓ"

2019. aug. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

5, de azért azóta tudod hogy mennyire nem összehasonlítható az eredetivel semmilyen szempontból.

A technika meg egy olyan dolog, hogy mindenki máshogy szereti. Még ha pasin gyakorolsz, akkor sem lesz pont úgy jó egy másik pasinak, minden pasit külön ki kell tanulni, hogy neki a legjobb legyen amit csinálsz.

2019. aug. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
StevenUp mondta meg a tutit,ennyi!
2019. aug. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Oké, de pl. a G pontomat megtalálni jó volt és megismerni a testemet. Nyilván nem olyan, mint az igazi, de gyakorolni lehet. Vezetni se A7-es Audin tanultam elsőre, az majd jött.
2019. aug. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
Persze, a saját testünk kiismeréséhez tökéletes a dildó, nekem is van. De a szopáshoz pont nem jó szerintem.
2019. aug. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!