Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szexpartnerem miért akarhatj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexpartnerem miért akarhatja mindenáron hogy szexeljek más férfiakkal is?

Figyelt kérdés
2019. aug. 23. 13:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy izgató neki látni ha más dug téged. Biztos van benne egy adag önzőség, de lehet benne az is, hogy nem sajátít ki magának hanem szeretné, hogy élvezd a szexet más pasikkal is,hisz minden pasi kicsit más. Valószínűleg ő képes különválasztani a testiséget a lelki érzelmektől. Már ha van köztetek ilyen :) De ezt neked kell érezni :) De ha van köztetek erős érzelmi kötődés akkor is simán gondolkodhat úgy, hogy vele romantikazol, hozzá bujsz, együtt vagytok jóban rosszban 😅 de ez nem kell feltétlenül , hogy birtoklási vággyal párosuljon, így simán benne lehet az, hogy mások testét is lehet élvezni szerinte akkor is ha ti együtt vagytok. Állhat úgy hozzá, hogy az "csak" szex, élvezeti forrás. Lehet, hogy ő dugna más csajokkal is szívesen, ezért kapod a "lehetőséget", hogy te is dugj más pasikkal. De mivel nem ismerjük mi gyk. kommentelők a személyiségét, hozzáállását, gondolkodásmódját, hozzád fűződő viszonyát így csak tippelgetni tudunk.
2019. aug. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
52%
Lehet túlságosan rá vagy kattanva,és ő ezt nem akarja.
2019. aug. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
57%
Az én párom is ezt akarta tőlem jópár éve.Eleinte nemakartam,de közben meg izgatott a gondolat,végülis sok-sok kérlelés és szexközbeni fantáziálás után belementem.Nem bántam meg,mert ez nagyon feldobta a kapcsolatunkat,mivel őt ez a dolog nagyon izgatja,ha más férfi kényezteti a testem.Attól még ugyanúgy szeretjük egymást és ugyanúgy kívánom én is őt!Ezek csak testi kapcsolatok,szexuális játékok.Pl. úgy nem szeretnék lenni más férfival,ha ő nem volna jelen.Az már engem nem izgatna.És ezt így csináljuk már nyolc éve.31/N
2020. jún. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!