Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mennyire tartjátok sportosn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire tartjátok sportosnak, izmosnak, szexinek, Tóth Andit egy 10-es skálán? Mert én élném a csajt :D és nálam simán hozza a 8-at. Ja, én nem pontozok le senkit, ha eltérő véleményen van

Figyelt kérdés
Tóth Andi,szexi,izgató,érzéki,atom jó

2019. aug. 23. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem kulonosebb velemenyem nincs rola

De nem nezz ki rosszul az igaz :)

2019. aug. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam ki az de google kepek alapján 8.5 pontot adnák.
2019. aug. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagy kva, ettől függetlenül jól néz ki. Én nálam 8-as.
2019. aug. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem 9-es.


"nálam simán hozza a 8-at"


Minden férfinél hozza, ezt ő is tudja, ezért rakja ki magát állandóan (néha meg énekelget). Ha karbantartja magát még lesz egy jó évtizede, aztán onnan szép lassan már csak lefelé vezet az út, mint minden nő számára.

2019. aug. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
10/8 szerintem :’)
2019. aug. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"aztán onnan szép lassan már csak lefelé vezet az út, mint minden nő számára"


Ezzel szemben a férfiak, akik között huszonévesen még időnként előfordul olyan, aki kopaszodik, netalán túlsúlyos, vagy éppen vékony testalkatú, ahogy a 30-as éveikbe lépnek, szemmel láthatóan kezd dúsulni a hajuk, testük pedig évről-évre egyre izmosabbá és tónusosabbá válik, az egyes egyedeknél addig megfigyelhető sörhas, illetve kötényhas látványos módon visszahúzódik, majd végleg eltűnik.


Az anyatermészet pedig még egy bónuszt tartogat a férfiak számára: potenciájuk életük végéig felfelé ível, így közismert tény, hogy - a halmozottan hátrányos helyzetű nőkkel ellentétben - ők bármilyen magas kort megérnek, életük végéig élvezhetik a szexuális élet nyújtotta örömöket.

2020. júl. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem 11 pont.

Borzasztóan finom kis nő.

Miért lenne kva?

Azért meg szakított a hermónikással? Ő legalább mert szakítani, és nem hablatyolt neki évekig, hogy jujj de szetetlek.

2020. nov. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!