Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a lány nem tud elélvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány nem tud elélvezni velem, akkor én vagyok a béna?

Figyelt kérdés
Azt mondta az eddigi partnerei el tudták juttatni a csúcsra, de én nem! Azt mondta még oráis kényeztetéssel se tudom eljuttatni a csúcsra! Segítsetek! Hogy kell jól csinálni?
2019. aug. 23. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Most vagy ez, vagy nem jössz be neki külsőre, csak azt mondja. Amúgy hogy... mindent húzz el minél tovább.
2019. aug. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet be van feszülve a lány.

Igazán navigálhatna közben hogyan jó neki, nem vagy gondolatolvasó.

2019. aug. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Drága Edricus Anxious, mondd, eddig hány partnered is volt? Annyira imádom ezt az oldalt, mindig olyan emberek osztják az észt, akik köszönőviszonyban sincsenek a témával.
2019. aug. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Ezt miert tolunk kérdezed? Mindenkinek mashogy jo. A barátnődet kerd meg hogy közbe iranyitson mit hogy csinálj.
2019. aug. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#3


A tied ugyanúgy nem ellenőrizhető, nem tudom mit vagy úgy oda. Persze tudom, most jön majd valami ropogós hazugság, ahogy általában az állandó nicknév nélkül szokták (így könnyebb, nem kell következetesen hazudni)

2019. aug. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Diazepam válasza:
63%
A barátnődnek kéne segítenie, nem nekünk. De gondolom tipikus csendben csodáraváró királylány.
2019. aug. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Friss kapcsolatban össze kell szokni.(minden téren)


Az sem árt, ha bízik benned és el tudja engedni magát. Lehet ez az idő még nem jött el. Meg jó lenne, ha elmondaná hogy mit hogyan meddig és mikor csinálj.

És nem minden nőnek van hüvelyi orgazmusa, van akinek csak csiklói van.

Plussz nincs is minden szex esetén orgazmus.

Ha az eddigi partnereink sikerült...érdekes.

2019. aug. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondd a nőnek, hogy mutassa meg, hogyan és mit élvez. Ha erre sem hajlandó, akkor nem is szeret téged.
2019. aug. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
öregem te fordítva ülsz a lovon! cseppet sem zavar hogy az előző fasziaihoz mér téged teljesítményben? lehet ezért vagy gyenge az ágyban. keress másik csajt,mert ha azok akikkel jó volt neki,már nincsenek képben ,képzeld te aki szar vagy meddig maradsz? hamar lapátra kerülsz az tuti. addig is gyakorolj
2019. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!