Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy viszonyulnál hozzá ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viszonyulnál hozzá ha a párod meg akarna csókolni miután a szádba/arcodra élvezett?

Figyelt kérdés
2019. aug. 23. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Eddig egyik parom se undorodott attol ha szájba elvezes utan csokoloztunk. Eleg kiábrándító lenne.
2019. aug. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ami a sajátja, attól minek undorodjon?
2019. aug. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Engedném h megcsókoljon. Sztem ebbe nincs semmi
2019. aug. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ha lenne egy csajom és belé élveznék, még azt is kiszopnám a testnyílásából.
2019. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy nőt miért zavarná, ha a párja meg akarná utána csókolni? Ez inkább a férfiak egy részét szokta zavarni.
2019. aug. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont hogy a fiúkat szokta zavarni. A lány csókolózni szeretne utána is, de a fiúk undorodnak tőle és nem hajlandóak rá. Én szerencsére még nem fogtam ki ilyet, de sokszor hallom lányoktól erre a panaszt.
2019. aug. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem várom el, hogy a szájába élvezhessek a lánynak, az arcára meg nem vonz.

Mindazonáltal még egy nő se panaszkodott, hogy orál közben odahúztam magamhoz, hogy verje kicsit, és csókolózzunk, sőt, szerintem tetszett is nekik, lelkesebbek lettek.

2019. aug. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem eléggé felizgatna, ha szájbaélvezés után csókolóznánk. Nagyon szexi szerintem.
2019. aug. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!