Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egyáltalán nincs hangulatot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyáltalán nincs hangulatotok, fáradtak vagytok, de a párotok nagyon kívánja a szexet, bele mentek, olyan alapon hogy menet közben majd megjön a kedv, vagy mindenképp nemet mondtok a dologra?

Figyelt kérdés

2019. aug. 23. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Persze, hogy bele megyek.
2019. aug. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Ha nagyon nincs kedvem hozza akkor nemet mondok.

L

2019. aug. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Pasiként mondom, egyszer volt ilyen, és besértődött, hogy nem tud elélveztetni.

Felállt meg minden, élveztem is, ő is elment jópárszor


De utána meg jött a hiszti, hogy biztos mással élvezkedek, hogy ő már nem tud elélveztetni


(Halkan jegyzem meg, hajnalban "bizonyítottam", hogy igenis vágyok rá, csak addigra kipihentem magam)

Azóta ink nemet mondok... habár most nincs kinek xD

2019. aug. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Néha igen, néha nem. Max gyors menetet tolunk:D mondjuk én nehezen nedvesedek be ha nem kívánom a szexet, úgy meg kellemetlen lehet. Szóval orál is megoldást nyújthat a problémára
2019. aug. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Én 1800 napig nem vertem, szóval nincs ilyen gond
2019. aug. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bele megyek és pár perc után meg jön a kedvem.


Esetleg akkor ütközök problémába ha kicsinálom magamat testileg, ami általában csak akkor szokott megesni ha aznap 2x voltam edzeni (egy kondi és egy kardio) vagy ha lesérülök.


Ami azért rossz, mert elég fit vagyok és többnyire dominálok a szexben és elég keményen power fuckolok.


22F

2019. aug. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Adok esélyt egy előjátéknak, aztán, ha nem jön meg a kedv, akkor együttérző sajnálkozással nemet mondok. Ha az egyik fél kényszerből, kelletlenül megy bele a szexbe, abból legfeljebb valami méltatlan, szánalmas vergődés lesz.

28F

2019. aug. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Van,hogy a munka miatt testileg-lelkileg este csak így be esem az ajtón. Olyankor örülök, ha valami kaját összedobok, és elkészülök másnapra (tanítónő).

Szóval, ha nem vagyok nagyon fáradt, akkor bele megyek, mert tudom,hogy örömet okoz neki. Legtöbbször megjön a kedvem, mert sokat is megtesz ezért menet közben.

Ha nemet mondok, akkor viszont pótolom a lehető leghamarabb egy kis kiengeszteléssel:D .

21/N

2019. aug. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hamar megjön a kedv, mindig belemegyek :) inkább o szokott faradtsagra hivatkozva nemet mondani. 26N
2019. aug. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Belemegyek egyértelmű.

5 perc múlva úgy is megjön hozzá a kedvem.

2019. aug. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!