Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb (30-60 éves) nőkkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb (30-60 éves) nőkkel mennyire könnyű belemennem szexkapcsolatba ha 22 éves vagyok?

Figyelt kérdés

Az addig tiszta, hogy 22 évesen nem fognak velem a 30 fölötti nők komolyabb párkapcsolatot kialakítani, ezt megértem.

De mi a helyzet a szexkapcsolattal vagy alkalmival?

Ha 22 éves vagyok mekkora esélyem van a 30 és 60 év közötti nőknél?



2019. aug. 24. 01:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van rá esélyed! Sok érett nő szereti a fiatalabb fiúkat, csak sokan nem vallják be! Nekem nálam 14 évvel fiatalabb sráccal volt "barátság extrákkal" féle kapcsolatom (én akkor 39 voltam). Sajnos mindenhol a fiamnak nézték. Mondjuk olyan hú, de nagyon nem zavart, mert tudtuk, hogy nem maradunk együtt. Nem voltunk szerelmesek. Mi abban állapodtunk meg, hogy csak addig folytatjuk, amíg valamelyikünk nem talál egy komoly kapcsolatot. 8-9 hónapig működött a dolog. Ő szerelmes lett, úgyhogy abba hagytuk a viszonyt. Szép volt, jó volt, ennyi! Szép emlék! Soha nem veszekedtünk ezen.
2019. aug. 26. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!