Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk mit gondolnátok a lányról?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit gondolnátok a lányról?

Figyelt kérdés

Ha lenne egy barátnőtök, aki szűz lenne, te lennél az első komoly barátja. A lány nem várna sokat azzal, hogy lefeküdjetek, mondjuk max ilyen 1-2 hetet. Ti örülnétek ennek, vagy épp ellenkezőleg és elveszítenétek az érdeklődést mondván hogy "könnyen kapható"?

18 éves korosztályról beszélek.



2019. aug. 24. 17:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Nekem tetszene! Nem ettől lenne (ha lenne!) rossz véleményem egy lányról!
2019. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
Engem zavarna kicsit hogy szűz, de hogy nem várakoztatna elfogadnám. Ezzel kompenzál
2019. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
sosem az alapjan iteltem meg a baratnoimet milyen hamar buj velem agyba. ha kivanja velem akor miert ne mar az elso heten akar a megfelelo vedekezessel.
2019. aug. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem zavarna.
2019. aug. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván az se jó, ha túl korán adja oda magát, vagy hagyni kell, hogy kialakuljon az érzelmi kötődés is. Húzni viszont semmiképp sem érdemes, mert az viszont visszatetsző, ha nincsen előrehaladás, és az jön le, hogy a lány nem akar semmit. Szerintem normál esetben első randin mehet a csók, másodikon már esetleg a szex is, de elég lehet a petting is, aztán harmadiktól a szex.
2019. aug. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonymousreview60 ***** válasza:
76%
Nem zavarna. Lehet, hogy csak túl akar lenni.
2019. aug. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Én is ilyen voltam. Szerettem azt a fiút és nagyon kívántam ennyi. Ettől nem tartom magam könnyen kaphatónak, sőtt...
2019. aug. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem az zavarna, ha nehezen kapható lenne.
2019. aug. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

18F vagyok. KB pont ez az amire vágyok. Igazából ha megismerem elfogad ahogy vagyok és szeret, nekem azt hiszem ennyi idő sem kellene, az a 2 hét is sok..1 kapcsolatom volt csak. Ha nem is lefeküdni, de más dolgokat is szivesen csinálnék, ha még nem áll készen vagy ilyesmi.. De hát egyenlőre nem úgy tűnik mint ha egy ilyen visszahúzódós, kisajátító srácot akárki ki is elfogadna..Nem baj ha könnyen kapható, csak másnak soha ne legyen az!

18f

2019. aug. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
9-es vagyok, kimaradt hogy ha szűz az tényleg nagyon nagy plusz, főelg ha annyira szeretne és komolyan gondolja hogy velem veszítse el, aranyos :D
2019. aug. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!