Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tizenéves lányok, akiknek nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenéves lányok, akiknek nem a szex minden?

Figyelt kérdés

Vannak még olyan lányok akik tizenévesen már nem a szexkapcsolaton törik a fejüket?

Visszahúzódó és kisajátító srác ként esélyem sincs olyan lányt találni aki nem az a fajta lenne aki belemenne minden féle szex kapcsolatba? Személy szerint 18 éves srác ként én is kivánom, csinálnám is, de nem úgy hogy közbe össze fekszek akárkivel, hanem egy valaki kéne, akiről tudom hogy ő az enyém, én az övé.

Mindenki furcsának tartja, miért van ennyire elítélve aki szerető kapcsolatba akar lenni? :D



2019. aug. 24. 18:24
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
2019. aug. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Ezt idősebben, én is szetetném tudni :)
2019. aug. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
1 es és kettes, srácok, szerintetek tényleg én vagyok a gusztustalan amiért igy gondolkodok? Engem konkrétan olyanok patkányoznak le akik már tizen ne mtudom hány évesen fűvel fával lefeküdtek.. Én se vagyok jó, de őket mélyen elitélem.. A mai világba velem van a gond
2019. aug. 24. 18:29
 4/42 anonim ***** válasza:

2-es

Azért ha idösebb vagy nem tudom miért kell meglepödni tizenévesen tombolnak a hormonok a normális hogy nagyon kivánják és csinálni akarják szinte tüzelnek. Ha kiégett lányt akarsz akkor feljebb kell keresni

2019. aug. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Figyelj, pont ez az! Nekem nem kell a sok "használt" lány! Akik már xy sráccal voltak előttem.. Nekem olyan kell akinek én vagyok csak, persze én is kivánom és csinálnám is, de nem olyannal aki ugyan igy másokkal is! Nekem valaki kell, aki Szeret és elfogad engem.
2019. aug. 24. 18:42
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom akkor neked sem volt senki ha ilyen elvárásaid vannak igaz?
2019. aug. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Sajnos volt, megbántam, és kb szégyenlem is magam. Egyetlen barátnőm volt. SAJNOS
2019. aug. 24. 18:45
 8/42 A kérdező kommentje:
-Mielőtt kiforgatja valaki a szavaimat, sose volt szexkapcsolatom semmi ideiglenes, nem is fizettem senkinek.. De kezdem ugy érezni mivel senki nem fogad el, csak az lesz az utolsó lehetőségem akár milyen testi kapcsolatra.. De én NEM akarok olyan lenni!
2019. aug. 24. 18:46
 9/42 anonim ***** válasza:
96%

Nekem nincs igényem szexkapcsolatra.

Én csak olyannal feküdnék le, akivel kölcsönösen szeretjük egymást. Megjegyzem, a barátnőim jelentős része is így gondolja, szóval a te szűklátókörűségedet bizonyítja, ha ez kérdésként felmerült benned.


18/L

2019. aug. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
9-es, lehet hogy nem járok el sehova, ez igaz, én nem szeretem a tömeg lányokat. De akivel eddig chateltem mind ilyen.. Most is normálisan beszéltem valakivel, erre ithagyott nem irt, mondtam nem zavarok akkor erre letiltott.. Nekem már elegem van hogy minden ebbe a rohadt életbe csalódás amit csinálok, mikor egy vágyam van, hogy boldog legyek egy lánnyal, ugy hogy ugy fekszünk le hogy nem szexkapcsolat, mert az meg nekem nem kell.. kezd elegem lenni az életből.. 1 lányt nem tudok mondani aki elfogadó lenne, aki nem lenne benne szexkapcsolatba, és akivel még tartanám a kapcsolatot akárhol. Hiába beszélgetek.. Visszahuzódó vagyok, de hiába töröm magam hogy próbálkozzak ismerkedni, cska ilyenek jönnek szembe.. Elegem van.
2019. aug. 24. 19:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!