Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, mit tennétek ha épp...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit tennétek ha épp varakoznátok valahol pl bankban, Szoknyaba lennétek és leterdelne életek egy pasi és elkezdené puszilgatni a lábaitokat?

Figyelt kérdés

2019. aug. 25. 14:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted netto hány mp alatt jönne oda a biztiőr és tenne ki téged, mint macskát szharni?
2019. aug. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Szájba rugnam utana arrébb mennek szólni valakinek.
2019. aug. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
68%
Nem is kellene megkérnem a biztonsági őrt, hogy rúgja ki, megtenné magától is.
2019. aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
46%

Abban az esetben tetszene, ha senki más nem lenne rajtunk kívül a bankban, és a kamerák sem működnének.

(Aminek ugye esélye egyenlő a nullával.)

De ha kivitelezhető lenne, nem csak a lábamat kéne puszilgatnia, hanem egyre feljebb...

Majd meg kéne dugnia az egyik pulton...

2019. aug. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem szájba rúgnám, aztán mondanám, hogy húzzon a francba, mert nem vagyok vevő a hülyeségeire, meg amúgy is barátom van. Bár lehet eddigre már kitenné a bisztiboy
2019. aug. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
75%
Fejbe rúgnám.
2019. aug. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
74%

Én nagyon kedvelem a bdsm világát de ismeretlenül ilyet...

Szintén arrébb rugdosnám.

2019. aug. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
56%

Én férfi vagyok, de mivel ez egy "Tegyük fel, hogy" kategóriás kérdés, belegondoltam, hogy mit tennék nőként:

engedném neki, hogy azt tegye, ami a kérdésben foglaltatik. Ezzel csak magát égetné. Majd randira hívnám.

Egy edzőteremben lenne a randi, ahol a (képzeletbeli) karatetudásomat alkalmazva lealáznám a lábaimmal, hogy egy életre tanulja meg a nők tiszteletét.

2019. aug. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Megfognám a fejét két kézzel és éreztetném vele mint ha izgatna a dolog, hagynám hogy belemerüljön és utána váratlanul térdemmel úgy szájon rúgnám hogy a fogait is nyelje le majd talppal arcon rúgnám és ha már a földön fekszik akkor rálépnék egyik lábammal az arcára, másikkal tovább rugdosnám.
2019. aug. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
52%
mennyi suttyó válaszadó...
2019. aug. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!