Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol tudnék találni terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék találni terhes nőt, akivel tudnék szexelni?

Figyelt kérdés
Van esetleg egy rosszlányokhoz hasonló oldal, ahol van erre lehetőség?
2019. aug. 25. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Szólíts le egy terhes nőt az utcán
2019. aug. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván akik gyereket várnak azok mind pont veled akarnak majd kefélni. Szinte biztos. Te így látatlanban is csodacsődörnek tűnsz. Bármelyik terhes kismama boldogan ugrik az ágyadba. Menj el a kórházakba vagy magánorvosokhoz ahová terhesgondozásra járnak a nők. És állj elő az ötlettel. Csináltass pólót is, hogy ingyen dugsz terhes nőt.
2019. aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Terhestornán, de úgysem fog összejönni.
2019. aug. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Hellmano ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki egy idegen terhes nőt dugjon az esélye 0,00 xy % szerintem. Szerintem csak a saját asszonyod dughatod terhesen, idegeneket ááá lehet erről le kell mondanod.
2019. aug. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez bolond 😂
2019. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%

Nem a levegőtől esett egy nő sem teherbe, hanem a partnerétől/párjától és a többség mellett ott is van a párja - nem fogja a terhesség ideje alatt megcsalni.

Ha valamelyik nőnek nincs párja akkor sem feltétlenül kóbor numerára vágyik, hanem olyan partnerre akivel közösen felnevelheti a gyereket.

Ergo, ahogy írtad marad a lehetőség: rosszlányok, útszéli lányok.

2019. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sok állapotos nő, a terhesség vége fele nem hogy mással, de párjával sem szeretkezik. Lehet, hogy a neten találsz videókat erről, de a hétköznapokban nem így működik
2019. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én otthon szoktam csinálni, már 2*9 hónapig.

Tényleg ne hagyd ki 😂

2019. aug. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

Egyszer volt egy ilyen szexpartner kereső hirdetés. 8 hónapos terhes nő, a párja tudtával, pénzért vállalt ilyet.

Olyan nő is van, aki egyedül maradt terhesen, szóval esély azért van rá.

Kifejezetten ilyen kereső nem hiszem, hogy van.

2019. aug. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Néha van ilyen szexpartner keresön.
2019. aug. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!