Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen fesztiválos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen fesztiválos élményeitek vannak?

Figyelt kérdés
Írhatok privátban is. :)

2019. aug. 26. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Egy este fogadtam a baratnommel hogy kit dzfnak meg tobbwn, en nyeetem 17-24re
2019. aug. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Olyan kva jó koncerteken voltam és buliztam a barátnőmmel :) jó kis kikapcs volt a vizsgaidőszak után :)
2019. aug. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó volt nagyon az idei szezon
2019. aug. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bátyámmal jól bekúrtunk, aztán egymást tamogattuk haza. Jó kis családi program volt! :D
2019. aug. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
egyszer osszeismerkedtem egy sraccal aztan nem volt egyikonknek se satra, kerestunk egy ureset, aztan rank huzta a cipzart a tulajdonosa...
2019. aug. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Végig buliztam Zorall sörolimpiát. Sexeltem is a baratommal meg a barátnőmmel a satorban a balatonban stb. Nagyon jó koncertek voltak. D.G.
2019. aug. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

Barátnőmmel volt kettőnknek egy sátrunk, és egyik délben arra keltünk, hogy egy ismeretlen srác fekszik bent köztünk :D Nem tudjuk, hogy került oda, nem tudta megmondani :D Mindenki ruhában volt, szóval semmi szex féle nem volt akkor még . De jó kis társaságot hoztunk össze azután, hogy megismerkedtunk a srác barátaival is. Barátnőm is, én is összejöttünk a társaságbol egy egy sráccal és így négyesben szexeltünk párszor egymás mellett. Mindenki csak a saját párjával szexelt, köztünk csajok közt volt csak közben csókolózás.

Ilyen szexuális jellegű annyi volt még, hogy párszor kaptunk ingyen gyümölcsitalokat cici vagy punci villantásért. Voltak elég durva ajánlataink, de semmi vadabb dologba nem mentünk bele. Nyilván a többségi ajánlatok szexel kapcsolatosak voltak.


18L

2019. aug. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!