Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ez itt a szexkategon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez itt a szexkategon belül?

Figyelt kérdés

Miért van ez,hogy sok nő mindenkit elítél a szexuális szokásai meg a fétisei miatt, de elvárja hogy az övét fogadják el,amik ugyanúgy perverzek?


Csak én nem értem?


Kinek nem inge,NE vegye magára!!



2019. aug. 26. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Azért mert nők.
2019. aug. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az ember
2019. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mindenkinek az a perverz, ami neki személy szerint már sok. :D
2019. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
Mert akik ezeket kérdezik ezeket a fétis kérdéseket, mind beteg, buta ember. Privátban nem tudnak 1 mondatot megfogalmazni és hiba nélkül leírni és akkor ezek az embereknek, vannak beteg szexualitása és fétise. Gondold el élőben, milyen személyisége lehet az ilyennek. Na jó messze elkerülöm az ilyeneket.
2019. aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

4-es tévét szoktál nézni,hány híres ember fajtalankodik gyerekekkel....

Csak ennyit akartam

Jé leírtam helyesen ezt,hogy lehet?

2019. aug. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azért amiért amiért a férfiak is, nem csak a szexben hanem az élet más kérdéseiben is - úgy hívják intolerancia. Sokan azt gondolják a saját vágyaik, elképzeléseik az etalon, a normális és azt várják mindenki azt fogadja el, mindenki más meg "nemnormális".

Pedig attól, hogy valaki eltérően gondolkodik még a saját értékeink nem lesznek kevesebbek. A szexben mindent szabad ami jogszabályba nem ütközik, egészségre nem ártalmas ÉS mindkét félnek örömet okoz, beleegyezik.

2019. aug. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mindenkinek mashol van a hatar amire mar azt mondja hogy sok. Pl van egy labfetises no aki szerint ez teljesen oke de neki mar nem ferne bele ha mondjuk ot egy ferfi megalazna megutne fajdalmat okozna szexben. Es ezert ezt a fajta fetist meg eliteli. Semmi baj nincs azzal, ha valaki igy erez, de azt gondolom az itelkezes soha nem megengedett. Altalaban a primitivebb emberek szoktak elni vele, az ertelmes ember elfogadja hogy masok vagyunk mind, mas vonz mindenkit, senki se aljabb ember amiatt amit kedvel pl a szexben (nyilvan ami buncselekmeny kategoria az mas teszta pl nemi eroszak pedofilia)

Nem kell egyeterteni vagy hasonlora vagyni mint a masik de nem is szabad elitelni amiatt amilyen o maga

2019. aug. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
várj, had tippeljek, mindjárt válaszolsz egy olyan kommenttel, hogy "izgalmasnak találom a szép női lábakat"
2019. aug. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy fura fetisem, es eloadast tartok a balear-szigeteki fugefajtakrol malajul :)


A fetis es az intelligencia nem fugg ossze.

2019. aug. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is fura az, hogy egy egyszerű lábfétistől mindenki undorodik, de az análból orálba, orálból máshova, stb. meg nem vágja ki a biztosítékot senkinél sem.
2019. aug. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!