Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet egy nagyon beteges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy nagyon beteges fétisem van?

Figyelt kérdés

Pár napja láttam egy történelmi filmet amiben a színész srác megtetszett.. Na most a filmben sajnos kivégezték. Előtte eléggé koszos, sebes és megtört volt (elfogták) és nem tudom miért, de így még jobban tetszett ő. Képet is le mentettem róla.Most ez tudom, hogy furcsán hangzik, de a szomorúság és a sajnálat amit éreztem átváltott másba. Szexuálisan izgatott. (Már így visszaolvasva is betegeknek érzem, de muszáj leírnom.)Nem tudom, hogy maga a srác színészi játéka, vagy a külseje volt ilyen hatással rám, de attól félek, hogy wounded man fetish-ben szenvedek.

Maga a kivégzés jelenet meg nagyon kiborított, még sírtam is, de előtte valahogy mást éreztem. Egyébként meg nem vagyok oda bdsm cuccokért, meg sohasem tudnék ártani senkinek.nem vagyok uralkódó típus sem, inkább csöndes. Gonosznak sem tartom magam.

Próbálok nem gondolni erre, de nehezen megy.


Ha esetleg van véleményetek akkor nyilvánosan osszátok meg, köszi.


21 vagyok és lány



#fétis #Fetish #wounded
2019. aug. 26. 14:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért
2019. aug. 26. 14:34
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem meg nem az! Ez nekem inkább úgy tűnik hogy a szexualitás keveredik egy picit a női gondoskodás vágyával. Hiszen nem azt írtad hogy te is megaláztad volna. Nem véletlen hogy nagyon sok megsebesült katona jött össze az ápolónővel legyen szó bármelyik háborúról mert ez egy olyan kapcsolat ami nem nélkülözi a szexualitást de nem is csupán arról szól. 40 f.
2019. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Leírtad hogy miért van (wounded fetish), más dolog valakivel együtt érezni de esetedben kimondott szexuális izgalmat vált ki. Szereted vagy sem a BDSM-met, ez izgat, a vágy megvan benned. Ambivalens, vegyes érzést vált ki belőled, de mégis vonz. A BDSM egyébként sem azt jelenti, hogy kárt teszünk másokban.

Figyeld meg jobban önmagad, pontosan mi az ami izgat, mi volt az a helyzet, szituáció ami különösen megfogott, elemezd magad és lépésenként közelebb jutsz a megoldáshoz önmagad megismeréséhez. Valószínűleg a te utad a BDSM-en át fog vezetni.

2019. aug. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Kerdező írj rám,segitek mergérteni ezt!
2019. aug. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Megérteni
2019. aug. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazából a félelem, a kiszolgáltatottság az arcán és a koszos sebes külső váltotta ki ezt belőlem. Egyszerre váltotta ki a sajnálatot és a szexuális vonzalmat. Maga az, amit tettek vele/ vagy készültek tenni vele nem tetszett. Eddig nem éreztem ilyesmit, nem vagyok biztos benne, hogy egy szexuális fétis egyik percről a másikra kialakulhat. Vagy mégis? Nem tudom. Azt elfelejtettem leírni, hogy elkezdtem tesztelni magam, a napokban megnéztem egy hasonló filmet, de ott csak sírt a fiú benne. Hasonló érzéseket váltott ki, de mégsem annyira mint annál a bizonyos fiúnál akiről szó van. Reménykedem abban, hogy csak ő vele kapcsolatban érzem ennyire erősen ezt.

Félre ne értsetek, nem szeretném, hogy valaki szomorú legyen, ha lenne most valakim, azt akarnám, hogy boldog legyen és fizikálisan is épp, viszont ha mégis az ellenkezője történik meg akkor lehet, hogy kijönne ez a fétis amit nem akarok.

2019. aug. 26. 15:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Azok alapjan amit irtal nem biztos hogy ez egy fetis szimplan baromi jol nezett ki a szinesz es szexi volt. Az erzes meg az oltalmazas gondoskodasbol jon mivel erzekeny vagy es ezt erezted a dilm kozben. De ahogy irtad mas hasonlo szituaciora nem igy reagaltal szoval szerintem csak ez a bizonyos pasi karakter valtotta ki beloled mert a film soran megkedvelted jol nezett ki es sajnaltad amilyen helyzetbe kerult. A kiszolgaltatott ferfi tud nagyon vonzo lenni mert emberinek tunik a noknek, nem egy ilyen koszikla akinek nincsenek erzesei mindenkit legyoz hatalmas hatcos stb:D szoval szerintem ne aggodj ez meg nem jelent semmi komolyat szerintem
2019. aug. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7# Igazad lehet, köszi ez megnyugtatott :)
2019. aug. 26. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!