Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha lefekszem egy idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lefekszem egy idősebb pasival, és "ráhangolódnánk" (csókolózás, tapi, egyebek) akkor hogy mondjam el neki azt hogy szűz vagyok? Nem akarom hogy gáz legyen, vagy elmenjen a kedve.

Figyelt kérdés
Lehet már sejti hogy tapasztalatlan vagyok, nem tudom. Ő 35 éves.
2019. aug. 26. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kifejezetten izgatja a legtobb korabeli pasit. A tapasztalatlan kislany szerep. Nem hiszem hogy ott vagy elotte puceran es elmegy toled a kedve:D szoval mondd el neki nyugodtan mikor mar kicsit belementetek a tortenetbe
2019. aug. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Előtte, mielőtt lefeküdnétek, mond el neki.

A legtöbb pasit izgatja ez,és akkor mashogy nyúl hozzád.

2019. aug. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is mond el neki, nálad inkább előny ez.

21L

2019. aug. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon izgat ilyen lány
2019. aug. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Te hany eves vagy
2019. aug. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mi az izgato benne
2019. aug. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ezt közöld előre.. én speciel örülnék, ha ez nem az ágyban derülne ki hanem már előtte. Nem zavarna, csak az ilyet jó tudni előre, mert akkor úgy fog bánni veled és nem fog meglepődni, ha netán ügyetlenkednél.
2019. aug. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Mond el neki nyugodtan a férfiak többségét nem zavarja ha a partnere szűz (sőt igazából a nőket sem, mert mire eljut odáig a történet, addigra már rég nem ez számít, hanem a partner maga).
2019. aug. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Mond el nyíltan hogy Az vagy ès kèsz de tuti egy tini csaj írta ki..
2019. aug. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!