Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket izgat a középiskolás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket izgat a középiskolás lányokon az ünneplőruha? A férfi tanárok nem indulnak be szerintetek némelyiktől?

Figyelt kérdés
Valami hasonlóra gondolok: [link]
2019. aug. 26. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%

Évnyitón, évzárón mindig zsebhokiztam ;)

21/F

2019. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hozzá ünneplőruha, hogy izgassanak.
2019. aug. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagyon
2019. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Imadok ilyen ruhakat hordani :D egy jó hosszuzoknival szerintem nagyon jól lehet kinézni :)
2019. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért elég kevés lány vesz fel ilyet ünneplőnek.
2019. aug. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Miert mi olyan extra ebben?
2019. aug. 26. 22:14
 7/11 anonim ***** válasza:

6. Nincs benne semmi extra. De ez egy uniformis, amiket amerikai meg angol iskolákban hordanak.

Nálunk is vannak lányok, akik vesznek fel ilyeneket. De sok helyen nincs kötelező ruha, csak legyen fekete, fehér. Máshol meg matrozbluz.


Nekem speciel tetszik ez az összeállítás.

2019. aug. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát, nekünk majdnem ilyen az ünneplőruha. Vagyis fehér blúz sulicímerrel, sötétkék nyakkendő, sötétkék-fekete kockás szoknya. Nekem mindig az volt a furcsa ha valamelyik suliban fekete-fehér az ünneplő. (semmi bajom nincs vele, csak nekem nem az a megszokott. Kb 7 éves korom óta ez az ünneplőm)
2019. aug. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejön! Lenne egy kis sub-om, vagy egy ddlg kapcsolatom, gyakran vetetnék fel a lánnyal ilyen ruhát! Valamiért nagyon izgatónak találom!

48Ffi

2019. aug. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon szép, csinos a legtöbb lány az ilyen fehér ing - fekete nadrág vagy szoknya kombóval.
2019. aug. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!