Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha anyagilag kilátástal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha anyagilag kilátástalan helyzetbe kerülnétek vállalnátok erotikus munkát?

Figyelt kérdés

2019. aug. 27. 17:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%
Ha annyira kilátástalan, akkor valószínűleg igen. De szerencsére még nem voltam olyan helyzetben, hogy komolyan el kellett volna gondolkodnom rajta.
2019. aug. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%

Volt mar tobbszor miota kidobtak otthonrol es el kell tartanom magam hogy nem alltam jol anyagilag. Hiaba dolgozik az ember fiatalon vegzettseg nelkul nehez 250k nal tobbet keresni havonta. Azt is vendeglatasban napi 12 oraban max. Nekem tobben ajanlottak mar 2-300e ft ot egy ejszakara/hetvegere (eleg csinos lany vagyok) de soha nem gondolkodtam el rajta hogy elfogadjam. Pedig tudtam volna mire kolteni. Jelenleg is tudnam. De odaig soha nem fogok sullyedni hogy szexualis tevekenysegert fogadjak el penzt, elobb aludnek az utcan vagy ismerosokhoz konyorognem be magam. Meg az is kevesbe megalazo mint hogy valaki megb.sz aztan a kezembe nyom penzt. Nem tudnek tukorbe nezni utana es gyulolnem magam. Azt mar nem lehet lemosni vagy nem megtortentte tenni

23L

2019. aug. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
54%
Inkább mennék árufeltöltőnek
2019. aug. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Ha telitalálatom lenne a lottón, mindegyikőtöknek segítenék! :-D

De addig egy-egy befizetendő csekk vagy kinézett ruha, cipő árának erejéig szívesen besegítenék ;-)

48Ffi

2019. aug. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Helyzettol fuggene
2019. aug. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

Izgat az ilyesmi.


Bármi csek, tartozás, bírság stb. esetén szívesen állampolgári kötelességemként úgy érzem segítenem kell nektek lányok. Nem örülnék annak ha bárki is utcára kerülne.


27 F

2019. aug. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. ápr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!