Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Melyik lányt választanátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyik lányt választanátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy ugyanúgy néznek ki.

Az egyik magabiztos, önbizalommal teli, határozott, "nyitott".

A másik egy félős, visszahúzódó, zárkózott, önbizalomhiányos, kissé elesett.

Én a második típusnak felelek meg, de nagyon érdekelne, hogy a fiúk melyiket preferálják jobban.

Válaszokat előre is köszi:)


2019. aug. 27. 21:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
Téged.
2019. aug. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
félős, visszahúzódó, zárkózott, önbizalomhiányos, kissé elesett
2019. aug. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
0%

2.álomnő!


17/F,introvertált


Dobj egy privit legyszi ha van kedved dumalni.

2019. aug. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
az összes többi tulajdonságától függ. Az önbizalomhiányon lehet segíteni. Én is az vagyok, egymást segítve előrébb juthatnánk.
2019. aug. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
66%

Az egyiknél csak pozitív tulajdonságokat soroltál fel a másiknál meg negatívokat. Szerinted? Egyértelmű, hogy az elsőt. Aki a másodikat választja a két csaj között az saját magát akarja "büntetni".


Ennek ellenére attól hogy "félős, visszahúzódó, zárkózott, önbizalomhiányos, kissé elesett" vagy még simán lehetsz értékes ember/jó nő.

2019. aug. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Sajnos nem látom magamban a jót, maximum hogy megbízható és önzetlen vagyok. Ezenkívül semmit:(
2019. aug. 27. 21:09
 7/26 anonim ***** válasza:
Mindet! :PPPP
2019. aug. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Szóval introvertált vagy.

Én is egy kicsit. Miután megismerem az embert utána jobban ki tudok nyílni és kedvelem a hozzám hasonlókat.

Én sokkal jobban meg tudok bízni a 2. típusú emberekben.

2019. aug. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2019. aug. 27. 21:13
 10/26 anonim ***** válasza:

Én ugyan már jóval a Fiú kor fölött vagyok, de a második nagyon bejönne! Imádnék gondoskodni, terelgetni, építgetni egy ilyen lányt! Kifejezetten egy DDLG kapcsolatba való lenne!

48Ffi

2019. aug. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!