Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket jutatott már a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket jutatott már a párotok szinte ájulásig?

Figyelt kérdés
Mostani barátomat nagyon izgatja és én is benne lennék, mert feltétel nélkül bízok benne szex terén. De kíváncsi vagyok mire számíthatok. Más lányok menyire érezték magukat kiütve esetleg mennyi ideig voltak kábák?

2019. aug. 28. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a konkrétum?
2019. aug. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Ájulás nem,de olyan sűrűn van,hogy a lábaim utána fájnak,alig birok lábra állni.Szokott remegni,de azt nem tudom,hogy normális dolgo-e a lábfájás orgazmus után.Mást még nem mertem megkérdezni erről.
2019. aug. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Nekem egyszer kidőlt a csajom a 8. orgazmusnál. Abbahagytam a szexet, és egy vizes törölközőt hoztam rá és felemeltem a lábait.
2019. aug. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1+
2019. aug. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Igen. Meghúzta az új autónkat és csak annyit mondott,hogy szerencsére nem borult fel.
2019. aug. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Èn eddig csak magamnak tudtam
2019. aug. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elsőnek válaszolva konkrétumban azt tervezi addig kényeztet amíg már semmit nem tudok magamról.
2019. aug. 29. 14:46
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek ez az ájulásig kényeztetés nem is esik jól mert mondjuk egy vagy két orgazmus után nagyon érzékeny és kellemetlen.


Én is ilyen vagyok, igy kérdésedre a válaszom nem.


Meg am se vonz h eszméletlen legyek, vagy elájuljak ugy h ez nálunk am is olyan lenne h kihagyjuk

2019. aug. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni igazából. Az első orgazmus után érzékeny vagyok és nem esik jól utána már.
2019. aug. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!