Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Képes valaki teljesen le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes valaki teljesen le mondani a szexről?

Figyelt kérdés
2019. aug. 29. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Talán.
2019. aug. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerzetesek elvileg igen,de ott is elterjedt a homoszexualitás.
2019. aug. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
az előző válaszoló analógiájához hasonlóan a papi cölibátus is létező dolog,tudjuk is sokszor hova is vezet...
2019. aug. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Római katolikus papok például

A Görög katolikusok élnek nemi életet

2019. aug. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Igen. 19L
2019. aug. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

hát, én mindig azt mondom nem csak a szex miatt keresek kapcsolatot, első sorba fogadjon el valaki szeressen jóba rosszba.. De hogy a szexről nem mondanék le az 100%. Sőt, napi igényem lenne rá. Erről is szól egy kapcsolat, persze nem a szex a leg nagyobb lényeg, de én akárhogy is a szeretetet tartom előnybe, én képtelen lennék lemondani róla ha lenne barátnőm végre..

18f

2019. aug. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak páran akiknek nincs is szexuális ingerük. Én is simán lemondanék róla, ha lenne kellő motiváció, de nem vagyok apáca.
2019. aug. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

6os vagyok, nem tudom mire pontoztatok le :D

Nem hogy inkább írnátok egy privátot hogy mi a baj, nem inkább funból pontozzuk le.. :D Cool

Ha tetszik ha nem, a szex egy természetes dolog, nekem se az lenne a leg fontosabb ha lenne barátnőm, de nem mondanék le az élvezetekről, akárki kér rá. És igen, naponta lenne rá igényem, de nincs barátnőm, sajnos senki se ismerkedik velem.

18f, le lehet pontozni megint...

2019. aug. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

NEM! A szex ugyanolyan alapvető biológiai igény mint az evés, ivás, vagy az alvás. Próbálj meg lemondani valamelyikről.

Bár a szexualitás tudatos elfojtásának a tünetei lehet nem jelentkeznek azonnal, de a tudat alól feltörve befolyásolni fogják a cselekeidet, bele pont nem halsz, de mentális problémákhoz fognak vezetni.

2019. aug. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!