Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok a vad kefélést, vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a vad kefélést, vagy a lágy szeretkezést szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
kort nemet is légyszi.

2019. aug. 29. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem komoly a dolog, akkor a vad szexet, ha komoly, akkor szeretkezést.
2019. aug. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Többségében a lágy szeretkezést, ritkábban a vad dugást.
2019. aug. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Mindkettőt
2019. aug. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
A kemény, mocskos dugást.
2019. aug. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Kemény dugást

19/l

2019. aug. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Vad kefélést
2019. aug. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Mikor hogy. Van, amikor a keményet kívánom, de inkább a lágy szeretkezést preferálom. :)
2019. aug. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Jó partnerrel mindkettőt.
2019. aug. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%
Jól meg is gyalulnám mocskosul az itteni szép nőket.
2019. aug. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

nézzétek el nekem lányok, mindig állandó kapcsolatban voltam és hiába van tapasztalatom a szexben több oldalról, extrémebb dolgokban (hármas, többes, swinger), én még nem találkoztam olyan lánnyal, aki nem a vad dugást szerette.


Tudom, hogy jól esik egy kis csókolózás, egy kis simogatás, összebújás, de az hamar nagyon unalmassá tud válni és hiába kezdjük így, ha orgazmus kell, ha kielégülés kell, akkor kell a kemény szex. Persze azt is el lehet könyvelni "aktív szeretkezésnek", de külsős szemmel én inkább durva kefélésnek látom mindig.


Most tényleg vannak lányok, akik képesek kielégülni, orgazmust elérni lassú, gyertyás szeretkezéssel?


Összebújáshoz nekem nem kell bedugni a farkamat, anélkül lehet szeretgetni egymást, de ha már nemiszervek előkerülnek, akkor eddig az összes párom igényelte a kemény dolgot.

2019. aug. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!