Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hány évesen vállalnáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hány évesen vállalnátok be?

Figyelt kérdés

Hány évesen vállalnátok be:

Csókot

Fogdosást

Orált

Szexet? Előre is köszi



2019. aug. 30. 10:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Csók: 14 évesen

Fogdosás: 14 évesen

Orál: 19 évesen

Szex : 19 évesen

Nálam igy történtek a dolgok, és egyáltalán nem bánom.😁

2019. aug. 31. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

14 voltam.

15 voltam.

- még nem volt.

- még nem volt.

2019. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Az kettő nagyon külön dolog, hogy ki-mikor és mit vállalna be, illetve hogy valójában mikor is történnek meg azok.


Nekem pl. 16 évesen volt az első csókom, de még abban az évben el is vesztettem a szüzességem. Csókolóztam volna már 15 évesen is, de nem volt megfelelő partner akkor hozzá. A többinél pedig szerintem jó kor a 16, azelőtt még azért elég gyerek az ember, hogy bármi egyebet is csináljon.

2019. szept. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

1#

Ez kifogásolható..

1. Nagyon gyerek egy 13 éves ahhoz..

2. Ha már itt tartunk azzal csinálja már,akit szeretünk és érzed hogy az igazi. Viszont,a 13 éves lányok inkább kíváncsiak. És nem hiszem hogy mind 13-14 évessel feküdne le.. van olyan hogy 16 éves ajánlja fel. Az meg bedől nekixd. Oszt ott is hagyja utána. És csodálkozik rajta.

amúgy szerintem a Szexhez a 16-tól 19 évesek. Nem pedig 13 évesen. Egy 14-es sem lennek ész rá. Nem hogy egy 13

Mondjuk. Ez az én véleményem.

A kérdésedre:

Csók:14

Fogdosás:14

Orál:15

Szex:Már írtam..

2019. szept. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
55%

Mindet kapcsolatban. Amikor tudom hogy a másik szeret és nem csak ezt akarja tőlem.

De ha muszáj bekategórizálni...

Csók:12 éves kortól

Fogdozás: (bizonyos kereteken belül) 12-13 éves kortól

Orál:14 éves kortól

Szex: Több hónapos stabil párkapcsolatban. Előtte volt orál. Tényleg akarom. Tudom hogy nem használ ki és szeret a másik. De amúgy 15 éves kortól...

2019. okt. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15 évesen mind
2020. okt. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!