Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, titeket zavarna hogyha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, titeket zavarna hogyha a barátnőtökről kiderülne hogy egy néger pasival szexelt?

Figyelt kérdés

Jártam egy pasival, és miután kiderült hogy szexeltem egy arab és egy néger pasival is, folyton felhozta gúnyosan a dolgot. Az arab pasival kapcsolatban voltam, a négerrel pedig ilyen barátság extrákkal dolog volt. Én nem vagyok rasszista, nem érdekel a bőrszín, és mindkét pasi bejött külsőre és belsőre is, a szex is rendben volt stb.. Viszont a barátom(akivel addig csak 4 hónapja voltunk együtt) eléggé rasszista. Ez csak akkor derült ki, mikor felhozódott ez a dolog. Onnantól kezdve folyamatosan gunyoros, rasszista beszólásokat mondott róluk, még akkor is, ha fel sem hoztam a témát(amúgy csak akkor beszéltünk róla mikor kiderült, máskor sosem) Ezt kb 2 hét alatt megelégeltem, és szakítottam vele. Erre vissza akarta magát könyörögni, de mikor nem hagytam, azt mondta, hogy normális pasi sosem jönne össze egy ilyen "előéletű" lánnyal. Persze ezt nem vettem magamra, csak zavaró volt hogy emiatt a dolog miatt megváltozott a hozzáállása kettőnkhöz.

Pasik, titeket zavarna ha ez derülne ki egy lányról, vagy hidegen hagyna?

Ui:Persze volt magyar barátom is, szóval nem az van hogy csak az ilyen pasik vonzanak.


2019. aug. 30. 20:06
1 2 3
 1/28 StevenUp ***** válasza:
78%
Nem zavarna... Nincsenek negatív komplexusaim
2019. aug. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
87%
Engem nem zavarna.
2019. aug. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
80%
nem zavarna főleg ha nem gyakori téma
2019. aug. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
81%
Engem se zavarna.
2019. aug. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, hogy mi volt a pasid szemében a különbség, hogy őelőtte egy néger, vagy magyar hőmérőzött-e meg. Szerintem a rasszizmus mellett lehetett egy kis kisebbségi komplexus, mert sztereotípiákra is építkezhetett.
2019. aug. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
85%
Nem zavarna.Az már múlt,minek foglalkozzak vele.
2019. aug. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
86%
Engem nem zavarna. A legtöbbeket azért zavar ez mert úgy gondolják hogy biztos csak azért voltál vele mert neki az átlagnál jóval nagyobb a pénisze. És ezért azt gondolják hogy vele nem fogod annyira élvezni a szexet mert neki kisebb. Ezekkel nem is érdemes együtt lenni szerintem. Mert aki azt gondolja hogy csak a méret számít az még nem elég érett egy kapcsolathoz
2019. aug. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
30%
En cuckold párti vagyok, szal :D
2019. aug. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
37%

Hiába zavarna mivel úgysem tudnék rajta változtatni. Azonban eléggé nyomasztana a gondolat, hogy valaki nem tud európai mellett megmaradni.

Nem szakítanék evégett és nem is hoznám szóba egyfolytában a dolgot, sőt egyáltalán nem, noha nem kedvelem sem az afrikaiakat sem az arabokat. Semmirekellő népségnek tartom őket.

Mindenesetre a pasid ezt kezelhette volna intelligensebben is.

Az, hogy tönkrement a kapcsolat egyedül az ő hibája.

26/F

2019. aug. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
73%

Sajnos sok a rasszista, előítéletes primitív és egyben mérhetetlenül buta ember, akik az esetek többségében max tv-ben láttak arab és/vagy néger férfit, nem hogy egy büdös szót is beszéltek volna valaha akár csak eggyel is vagy neadjisten személyesen is ismernének egyet. Ellenben megy a csípőből ítélkezés. Az ilyen miatt nem kár, menjen csak és keressen magának egy szuper fehér nőt, aki ugyanolyan proli rasszista, mint ő.

Az sem értem egy európainak miért kellene szigorúan csak és kizárólag európaival összejönni....?? Ez milyen baromság? :D

2019. aug. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!