Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is gáz vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gáz vagyok?

Figyelt kérdés
Elég durván össze vesztem a legjobb barátnőmmel és olyanokat mondott nekem hogy nagyon gáz vagyok mert 9 emberrel voltam együtt szexuálisan, de abból 3-al kapcsolatban voltam. Mindig azzal jött hogy neki még csak egy barátja volt. Vélemény? 19l

2019. aug. 31. 15:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
gaz. de csak azert, mert olyanokkal baratkozol akik veszekedeskor direkt olyan helyre utnek ahol neked latszolag faj. az, hogy mennyi fiuval voltal es hogyan az a te dolgod. az en velemenyem az, hogy ilyet akkor se mondunk a masiknak, ha mergesek vagyunk ra. szep ki baratno, mondhatom
2019. aug. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
15%

És akkor mi van?

Van akinek sok, van akinek nem.

Van aki élvezi az életet, és szexel, van aki meg ink elnyomja, és csak párral csinálja. ennyi

2019. aug. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Kicsit gáz igen. (lehet lepontozni)
2019. aug. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%

Nekem is van egy ilyen barátnőm, ő már valamivel több mint 10 emberrel volt 17 éves létére én meg még kapcsolatban sem voltam. De akármennyire is rossznak tartom ezt nem vágnám a fejéhez akárhogy is vesznénk össze, nincs közöm ahhoz hogy ő milyen könnyűvérű, én örülök hogy nem vagyok az. Szóval valószínűleg nagyon megbánthattad valamivel ha már ilyeneket mondott.


Szerintem nem vagy gáz, de én nem vagyok az össze-vissza dugogatásnak a híve szóval azt se mondanám hogy oké a dolog. 18/L

2019. aug. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon életképtelen korosztály vagytok... édes istenem...
2019. aug. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
Nem, egyáltalán nem gáz ez.
2019. aug. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%

A jaú isten mentsen meg az ilyen korú lányoktól, bár szerencsére nem is próbálkoznak nálam az ilyen korúak.

Maradjon így!!

2019. aug. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
42%
Na ilyen nőtől mentsen meg a jóisten! -.-"
2019. aug. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%
Ez a szám önmagában semmit nem jelent. Az a normális, ha fiatalság nem telik szexuális nyomorban. Normális ha tovább lép egy fiatal akkor, ha úgy érzi, hogy párja neki nem megfelelő, vagy az nem becsüli eléggé.
2019. aug. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Igen gáz vagy.
2019. aug. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!