Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek volt már U...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek volt már U pont orgazmusotok?

Figyelt kérdés
Olvastam erről, persze eddig én sem hallottam soha erről..ha tudjátok mi az és próbáltátok, lehetséges? Lehet orgazmusod ettől?
2019. aug. 31. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Az meg mi?
2019. aug. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Még nem is hallottam ilyenről.
2019. aug. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

A szeretőm imádja!

Mikor elösször csináltam neki megkérdezte hogy ez mi volt, mert ilyent még nem érzett soha, pedig nem kezdő az orgazmusfajták terén.

Akkor szoktam csinálni mikor már okoztam neki több csikló orgazmust és ne váljon túlérzékennyé a csiklója, akkor megyek lejjebb.

Mert ez nem más mint a húgycső és az a feletti kis terület izgatása. Én a nyelvemmel szoktam, bár elég fárasztó mert ezt sokkal intenzívebben erősebben kell csinálni, ingerelni mint a csiklót. Viszont az így elért orgazmus is nagyon intenzív, vagy legalább is nálunk az!

😉😊

F/40

2019. aug. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még G sem..
2019. szept. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!