Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az nagyon gáz ha egy huszonéve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz ha egy huszonévesnek bejön a shota? Pedofil hajlamot takarhat? Igazi gyerekek nem.25f/hetero

Figyelt kérdés
Szóval az igazi kisfiúk ( van a családban sok gyerek) nem indítanak be hálistennek, inkább ilyen törődést, meg meg kell védeni érzést váltanak ki belőlem. Viszont a shota rajzok, kis képregények nagyon bejönnek és ahol dugnak és szép a rajzolás felizgat, mert nagyon cukik, nagyon perverzek meg ártatlanok. de.... élőben ha ilyet látnék az nagyon kiakasztana. ugye nem vok ettől látens pedó?
2019. aug. 31. 19:52
 1/4 Hellmano ***** válasza:
25%
Nem tudom mi az a shota (de látom írod kisfiúk meg stb...tuti valami beteg dolog), de még azelőtt vágd le a farkad mielőtt megrontasz valakit emiatt és más fogja levágni.
2019. aug. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem menj pszichógushoz, mielőtt eliralkodik rajtad a vágyad.
2019. aug. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami animés cucc.


Ha valaki ilyeneket rajzolna, és én látnám, gyanakodnék, hogy hajlama van rá. Nekem alapból az beteg, ha valaki rajzolt karakterekre izgul, de kinek mik az igényei. (Én sem vagyok szent.)

Ameddig nem vágysz arra, hogy igazi gyerekeket láss hasonló viselkedéssel, addig (szerintem) nem pedofília.

Az anime könnyen az agyára telepedik az embernek, ha szexuálisan nézi, és egy idő után vágyni fog arra, hogy a látott dolgokat a való életben is megkapja. (Sajnos tapasztalatom van ezzel kapcsolatban, de hál' Istennek szakítottam az illetővel) Nem szabad hagyni, hogy idáig fajuljon a dolog.

2019. szept. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Azt írod heteró, de közben shota fiúkra izgulsz? Vagy arra gondolsz, hogy te szeretnél a shota lenni és idősebb nők által megrontva lenni?


Mindenesetre ezt soha senkinek ne hangoztasd, nagyon gáz.

2019. szept. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!