Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti féltékenyek lennétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti féltékenyek lennétek?

Figyelt kérdés

Egy nagy baráti társasággal járna a barátnőtök néha pl bulizni, lazulni (nélkületek) ahol sok fiú van és mindenkivel jóban van, közeli viszonyban (ölelkeznek, megfogják poénból a kezét stb) és már azelőtt is ismerte őket hogy veletek összejött volna. Ti féltékenyek lennétek? Ha igen, kiben nem bíznátok inkább, a fiúkban vagy a lányban?

18/L


2019. szept. 1. 01:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lennék féltékeny, de félteném. Néha elmennék vele és megismerném a fiúkat is.

Nem a barátnőmben nem bíznék, hanem a haverjaiban (hogy ne itassák le/drogozzák be, hasonlók, illetve hogy ne használnák ki stb)

2019. szept. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 ezt nem írtam le de persze bemutatnám őket egymásnak, csak senki sem hozza a pasiját/barátnőjét ilyen baráti iszogatós estekre (és hát elég sok közös program van még amire nem)
2019. szept. 1. 02:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenki tudja hogy mi szokott a vége lenni ennek. Én féltékeny lennének és bizalmatlan. Van egy barátnőm akkor az ne nélkülem járjon már bulizni és nézzen hujenek hogy neem én nem olyan lány vagyok. Na persze nem olyan. Részemről akkor működne ez ha nyílt lapokkal játszanánk. Az az nem hazudunk.
2019. szept. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nőként írom, hogy gimi óta vannak fiú baràtaim, akikkel annak idején sokat jártunk kocsmába, házibuliba stb. és soha nem történt egyikkel se semmi. Eltelt azóta kb. 17 év és bár sokkal ritkábban, de a mai napig összejárunk, csak most már többnyire férjekkel/feleségekkel/gyerekekkel együtt.
2019. szept. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 szóval azt várod hogy nyílt lapokkal jatszon az ember (ami itt adott, mert tudod hogy barátokkal megyek és hova) de annyira nem bízol benne hogy a barátaival néha elengedd kikapcsolódni?
2019. szept. 1. 08:40
 6/10 anonim ***** válasza:
3 as vagyok. Hát ja ez most így üti egymást.
2019. szept. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Hagyd az ilyen csávót. Később talán azt is kifogásolja majd, hogy beszélgetsz a férfi munkatársaiddal?

2019. szept. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 xKakashix ***** válasza:

ilyenkor képzeld el fordítva a helyzetet.. te féltékeny lennél ha a barátod olyan társasággal járna bulizni, ahol sok a lány és mindenkivel jóban van? (ölelkeznek, megfogják poénból a kezét stb)

meg amúgy ez a "poénból" megfogják a kezét kicsit érdekesen hangzik :D én úgy vagyok vele, hogy ha van valakim akkor ne fogdossák a kezem csak úgy akármilyen közeli barát is... de hát te tudod, hogy neked mi fér bele, lehet hogy a részedről ez semmi, de a pasik hamarabb elkezdenek többet beleképzelni a dologba.. féltékeny nem lennék, de zavarna a dolog az biztos

2019. szept. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ölelkeznek? Megfogják egymás kezét? Ez már olyan mint egy előre haladott randi... kit akarna hülyének nézni az ilyen csaj?

Ha találkoznak, pusszancs jobbról meg balról, jó, de ölelgeti meg fogják egymás kezét? Én ezt olyannak csinálnám akitől akarok valami egyebet is.... poénból senkinek nem fogod meg a kezét, látszik megint hogy 18 vagy, és nektek egy ilyen az csak poén, ölelkezéssel vegyítve, a megcsalásra is azt mondanád, poén.

Tudod kinek kellenél... megbízhatatlan attitűd.

2019. szept. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is nagyjából erre gondoltam. El fogadom ha más is kell szexre mert elég nyitott vagyok. De


Nem kell hazudni át vágni mert az a leg szemetebb dolog.

2019. szept. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!