Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek igaza van bátyjámn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaza van bátyjámnak, hogy egy rosszlanyok, igényes prostival kéne elvetetnem a szüzességem? 18/f

Figyelt kérdés
2019. szept. 1. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Azért mert Ő úgy vesztette el még nem kell be állnod a sorba
2019. szept. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Igen, de inkább a beszamolok.com-ot ajánlom, az ottani lányokkal jobb tapasztalataim vannak.
2019. szept. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Igazi nővel veszítsd el, ne olyannal aki 20 ezer forintért megtűr. Hidd el, az az igazi ha vágyik rád a partnered, felfal (nem csak) a szemével, és nem egy hideg, sikosítós pinát reszelsz.
2019. szept. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
#3 Ingyen punci nincs. Minden lány érdekből van együtt a pasijával. Akkor meg már jobb a prosti, az legalább nem ver át.
2019. szept. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Istenem #4😣

Ezaz, neveljünk nőgyülöletet egy ártatlan 18 éves srácba, akinek már a bátyja is hülyeségekkel tömi a fejét, gratulálok. Gondolom minden nővel voltál, hogy ezt így tudod... mondjuk valószínűbbnek tartom hogy egyel sem...

A képlet egyszerű: ha a nőket tárgyként kezeled, amiket meg lehet venni, akkor olcso tárgyakat kapsz cserébe, amik arra jók hogy használat után eldobd. Ezért nem szeretem ha valaki prostizik, mert nem veszi figyelembe hogy nő egyáltalán nem kivánja őt csak megtűri. Mindenki aki prostizik torzult értékrendű, és nem tartja többre egy lyuknál a nőket.

de! Ha a csajokat értékes EMBERKÉNT kezeled, akkor nincs szükséged prostira. Aki pénzért szexel veled az nem vagiyk rád, ahhoz pedig, hogy ezzel a tudattal is ráerőszakold magad, érzelmi analfabétának kell lenni. A lényeg, hogy inkább fejleszd tested-lelked, művelődj, olvass, járj el szórakozni, edzeni, ismerkedni, és ne egy hideg, síkosított lyukkal éld meg életed egyik (alapvetően) legszebb élményét.

2019. szept. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

#5 Ez nem nőgyűlölet, hanem az igazság, és 18 évesen legfőbb ideje, hogy szembesüljön vele a kérdező. Ha én is tisztában lettem volna ezzel 18 évesen, sok csalódástól megkíméltem volna magam, nem mellesleg anyagilag is jobban állnék.

Ti nők tesztek a legtöbbet azért, hogy a férfiak tárgyként kezeljenek benneteket. Aki értékes emberként tekint rátok és tisztel titeket, az pedig repül a barátzónába.

2019. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nincs igaza
2019. szept. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

Abszolút egyet tudok érteni a báty(j)áddal.

A mai modern világban a nők sajnos más értékrend szerint élnek. A nők ma már nem társat, hanem szponzort keresnek. Nagyon kevés férfi felel meg a keresési feltételeiknek, Ők azonban mégis minden jelentkezőt elhajtanak, aki nem felel meg az egyébként túlzott elvárásaiknak.

Mivel gondolom nem vagy multimilliomos család sarja és 18 évesen nehezen képzelem el, hogy nettó 800E fölött keresel, így más lehetőséged nem marad, csak EZ. Nem csak most, később sem.


Arra, hogy egy nővel eljuss a szexig mindenféleképpen fizetned kell. De nem mindegy, hogy belefutsz egy csajba akit ide-oda el kell vinni, gondoskodni kell programról, figyelni kell az igényeit közben feláldozni a sajátodat ... idő, pénz és energia veszteség. Ráadásul korántsem biztos, hogy eljutsz vele a szexig, ahogy az sem, hogy a szex élvezetes lesz számodra. Míg egy prostinál 2-3 telefon amíg az ajtajáig eljutsz, adott összeg amit kifizetsz és az az óra/fél óra rólad szól. Ott szex van, egy olyan csajjal akit Te választottál ki a saját igényeid szerint. Sokkal kevesebb az összeg amit ezért kiadsz, mit amit egy nő "meghódítására" kellene. Itt tudod, hogy egy olyan lánnyal leszel, aki mással is lefekszik, tudod, hogy megjátszott érzések vannak és ha becsukódik az ajtó elfelejtitek egymást. Nem beszél ki a hátad mögött a barinőinek. Nem nevet ki, ha nem vagy olyan jó az ágyban. Nem kell azon rettegned, hogy ha nem teljesítesz az elvárt szinten, akkor kíméletlenül le vagy cserélve/meg vagy csalva.

Itt tudod, hogy pénzért vásárolsz szexet, mert EZ ERRŐL SZÓL!

Van köztük sok értelmes lány, akivel még el is lehet beszélgetni. Nem az "exeikről" meg nem arról, hogy milyen ruci volt a plázába és, hogy kéééénneee, meg ilyenek .... ÉRTELMESEN!


Vágj bele tesó és QRVÁZZ!!! Hagyd a pénznyelőket a 'csába!!!!!! Én 20 éve aktívan járok prostikhoz, én is így vesztettem el a szüzességem. Ma 600E-t keresek, amivel messze alulmúlom ezeknek a bankkártya-piócáknak az igényeit, de ez elegendő ahhoz, hogy minden szombaton kinézzek 2-3 rosszlányt és elmenjek hozzájuk egy kis felüdülésért.

2019. szept. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!