Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szub férfi miket szeret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szub férfi miket szeret hallani szex közben?

Figyelt kérdés
Sosem tudom hogy mit tudnek mondani, mi lenne már túl sok, mi az ami nem illik oda. Ti mit szerettek hallani ?
2019. szept. 2. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egyénenként változó

Tőle kérdezd meg

2019. szept. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

pl:

Hogyha jó fiú leszel, akkor megjutalmazlak, ha viszont nem, akkor jó kislányt csinálok belőled (:

2019. szept. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a partnered - nincs minden subnak beválik kézikönyv. A BDSM-ben sokkal jobban rá kell hangolódni a partnerre mint a "normál szex" során, ha elég tapasztalatot szerzel akkor kérdezned sem kell, ráérzel majd hogy az adott partneredet hogy kell "kezelni". Sok sikert, de videókból tanuld meg a "szakmát". Javaslom inkább ide benézni: www.ashrak.hu
2019. szept. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm... engem pèldául izgatna ha utasítana hogy mozogjak, ha diktálná a tempót pálcával, a nyelvével a számban vagy tűsarokkal. Tetszene hogy Most csak én élvezek! Ha jól teljesítesz majd talán engedélyezek neked egy orgazmust de most az én élvezetemért dolgozol. Te csak ellustulsz az élvezettől, engem viszont feltölt. Dolgozz rabszolga! Ha hibázol megbüntetlek! Ha nem hibázol akkor is, hogy tudd hol a helyed...csak utána megalázó módon elsülhetsz. De most én vagyok fontos, imádd úrnődet!


Van akit beindít van aki nevet, ez csak egy ötlet ami nekem jó de hogy nálatok mi válik be azt nektek kell felfedezni.

2019. szept. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!