Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti hogy nyaltok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogy nyaltok?

Figyelt kérdés
Nem tudom, el tudnék-e élvezni a nyalástól. A nyelv nem olyan erős, mint a kéz és én mikor magamnak csinálom kézzel, akkor erősen csinálom. A nyalás nem lesz nekem elég intenzív?

2019. szept. 2. 23:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
De, elég lesz
2019. szept. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
a gyengédségétől élvezel,ahogy a seggeddel eggyütt kinyalnak.
2019. szept. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Elég erős a nyelv. Sőt, még túl erős is tudna lenni, ha erővel nyalnám pl. a csiklót. De a csiklót azt csak gyengéden, körbe-körbe. Szinte csiklandozom (valószínűleg erről is kapta a nevét a csikló). Előtte azért a punci más részéit, gyengéden, majd hevesebben. Ha igényli/szereti a partner, a nyelvemmel "megdugom", vagy épp nyalom hevesen, erősen a végén.
2019. szept. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 StevenUp ***** válasza:
100%
Szeretek nyalni szóval én max sokaig csinálom de nem rosszul :)
2019. szept. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki erősen kéri akkor úgy nyalom :D de eddig mindenki elment tőle szóval simán jó a nyelv is.
2019. szept. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
Állítólag nagyon jó vagyok benne.
2019. szept. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Imádok nyalni. 2-3x élvez el a partnerem mire befejezem. Eddig mindenki imádta.
2019. szept. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
el fogsz tudni :) baratnőm kezemtől nem tud de nyelvemtol igen, szvsz nnem az erősség a lényeg
2019. szept. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

Felesleges a kérdés mert kifoghatsz sokféle férfit is. Vagy elélvezel vagy nem .

De úgy is kell egy kis össze hangolódás és közben megkell mondanod hogy mi a jó és mi nem, nem szinészkedni mert később már ciki megmondani hogy nem jó.

2019. szept. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
"Azt majd akkor megyünk át a hídon, amikor odaértünk..."mondta Kunhalmi Ágica és összekuncogta magát. Szóval előbb te is várj meg, hogy milyen érzés lesz, mert teljesen más érzés lesz, mint amikor te magadnak turbinázol. De partnerfüggő!!
2019. szept. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!