Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg vannak olyan nők akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak olyan nők akik nem a saját élvezetükért mennek bele az análba? Miért csinálják? Igaz, hogy attól félnek elhagyja a barátjuk őket ha nem mennek bele?

Figyelt kérdés

Ezt olvastam, de én nem hiszem el, hogy sok lány csak azért megy bele a popószexbe, mert tart attól, ha nemet mondana, akkor a pasija félrelépne.. azt is szokták írni, hogyha a pasi mindent megkap otthon akkor nem megy máshová.. szerintem ez baromság! Az ilyen nőknek nem jutott még eszükbe, hogy nemet is lehet mondani vagy útjára lehet engedni a pasit ha különbözőek a vágyaink?

Vagy ez az egész csak kitaláció és valójában a lányok is élvezik az anált, csak ha így tálalják, akkor lehet mártírkondi és áldozatként feltüntetni magukat, hogy ezt a nagy dolgot is megteszik a szerelemért cserébe? Mondjuk azért ezt sem hiszem..


Amúgy meg.. az is érthetetlen, hogy miért ragaszkodnak egy olyan pasihoz akivel nem illenek össze szexuálisan..


Na mindegy, ezeken mindig fennakadok:D



2019. szept. 3. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Én a párom kedvéért megyek bele az análba nem az enyémért. De ő is megtesz olyat amit én szeretek ő meg nem. Ezért lesz jó a kapcsolatunk.
2019. szept. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem szeretjük az anált. Nyugodtan dugj fel magadnak egy uborkát és élvezd.
2019. szept. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Ezt hívják finoman szólva fura kapcsolatnak.


Ha nem szeretem a burgonyafőzeléket, de a párom igen akkor még az ő kedvéért sem eszem meg bármennyire is megsértem vele.


F/41

2019. szept. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Igen, vannak akik ezért "mennek bele". Ha az ember szeret valakit akkor sok mindent megtesz ami még "semlegesen állok hozzá, de néha belefér" - akkor korrekt egy párkapcsolatban, ha ez kölcsönösen igaz és a másik fél is rugalmas.

Ha viszont egyáltalán nem kedveli, sőt taszítja akkor nem szabad követelni, "kizsarolni" mert frusztrációt, feszültséget fog szülni ami megmérgezni a párkapcsolatot.

2019. szept. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Esetek többségébe igen azért megy bele a lány h a párja ne hagyja el vagy ne csalja meg mert sok pasi azért megy prostihoz vagy másik nőhöz mert otthon az asszony nem engedi seggbe.nekik még az kell így megoldják h megkapják ezt a sok szerencsétlen csaj nem akarja és inkább bele megy kibírja csak ne csalják meg...


De vágyunk egy páran akik elvezik és szerezik az anal is szexet

2019. szept. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Kellemes érzés tud a nőknek is lenni. Nálunk a páromnak néha van kedve hozzá, néha talán a kedvemért hagyja. De ha valaki kötekedne, én visszafelé is bevállalom.
2019. szept. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#4-es válasza tükrözi az enyémet is.
2019. szept. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen nők, nem is kevés. Csalni meg nem kifejezetten az anális szex hiánya miatt csalnak, hanem mert ilyen jellemek. Ez csak egy jó mentség a saját viselkedésükre. Aki félre akar bszni, az félre is fog akkor is, ha otthon megkap mindent. Egyszer mindenki rájön erre, csak idő kérdése az egész.
2019. szept. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!