Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányoknak tényleg ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak tényleg ennyire nem jön be a szőke haj és kék szem kombináció?

Figyelt kérdés
2019. szept. 3. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Miért ne jönne?! Vannak lányok akiknek igen, vannak akiknek nem. Vannak, akiknek tökmindegy.
2019. szept. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Arctól függ.
2019. szept. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

A többségnek inkább nem, ahogy beszélgetek nőkkel!

Meg a vörös se nagyon!

2019. szept. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a barna szemű sötétebb hajú pasiknak nagyobb sikerük van úgy általában.. :D

Mondjuk nekem eddig minden csaj azzal bókolt, hogy milyen szép a szemem.. bár, mással nem nagyon tudna :D:DD

2019. szept. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%

Nekem nem . A kél szem eleve taszít

De ami nagyon rossz kombó az a fehér szeplős bőr.,vörös haj és világító kék szemek. Esküszöm olyan férfit én még nem láttam akinek valaha jól állt volna a vörös haj..

A szőke kél szem még kisgyereknek aranyos szoktunk is mosolyogni,hogy kis szőke herceg a lányok megfognak bolondulni. Mert ugye a drága Disney azt a sztereotípiát állította fel hogy a jó képű szőke hajú kék szemű herceg fehér lovon az igazi és minden lány odáig van érte .


De ez a váló életben nem igaz. Egy Sötétbarna, fekete haj sokkal vonzóbb mint a szőke és talán a sötét hajhoz még egy mélyebb kék szem hatát eset. És elfogadható.

Legalábbis nekem.

26N

2019. szept. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kék*
2019. szept. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem jönnek be sőt, taszítanak a szőke / vörös & világosszemű pasik de biztos van akinek igen. Amikor pl latin-amerikában voltam ott az összes latina csaj azt mondta, hogy szőke pasit szeretne mert ott az nagyon ritka. 🤷‍♀️
2019. szept. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Aki a latinosabb típust (sötétbarna haj, sötétebb bőrszín) kedveli annak valószínűleg nem jön be. Kinek a pap, kinek a papné, lesz akinek tetszik, másnak meg nem.

Egyébként a szem-haj színnél sokkal fontosabb az egyéniség, a kisugárzás.

2019. szept. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem bejön.
2019. szept. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!