Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Análdugó használata?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Análdugó használata?

Figyelt kérdés
Nem használtuk még párommal sosem (F+N). érdekelne mind a nő mind pedig a férfi vélemény. Miben különbözik az érzés?

2019. szept. 3. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Abszolút semmiben nem különbözik. Bár férfi vagyok, a prosztatámat nyilván nem izgatja, szerintem a nők is ugyanazt érezhetik. Nekem ilyen fém van:

[link]

Akármilyen hihetetlen, nekem ez fel tud csúszni teljesen, szóval én nem nagyon szeretem használni. Alig tudtam kiszedni magamból.


25/F

2019. szept. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az olyan fémes kialakítás szerintem nem kényelmes! Túlságosan csúszik:D

Én a szilikonra esküszöm:)

2019. szept. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Izgatóbb úgy a vaginalis szex. Próbáld ki
2019. szept. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogy leírták a prosztatát nem éri el, így inkább csak egy feszítő érzés. Mérettől is függ.

Ahogy az anális szexnél a plugoknál is igazak az alapszabályok: higiénia (alaposan mossátok le előtte/utána, egy kis análzuhany sem árthat), síkosítás, fokozatosság (egyenletesen lassan felhelyezni még a kisebb méretet is).

2019. szept. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak telítettség érzésem van tőle, az orgaznusom se nagyobb a plugoktól mert nem éri el a prosztatát.

Viszont van egy felfújható ballonom, olyan mint egy kis lufi amit körülbelül 10cm-re betolok a prosztata alá és csak annyira fújom fel hogy picit fájjon és pont hogy nyomja rendesen. Így hagyom bent szex vagy petting közben. Na, ettől van akkora orgazmusom hogy legálább háromszor erősebb és azonnal le kell eresszem.

2019. szept. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!