Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olcsó nőnek tartanátok azt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olcsó nőnek tartanátok azt, aki engedi fogdosni a fenekét a munkahelyén és randipartnereiröl is beszámol?

Figyelt kérdés

Randiztam egy irodista nővel és nyíltan megmondta,hogy munkatársai néha megfogják a fenekét,de szerinte ez nem komoly,mert a munkatársai is tudják,hogy ő benne van az ilyen poénokban.

Illetve a munkatársai tudtak arról hogy randizunk és már kérdezgették is tőle,hogy szexeltünk-e már.

Nekem kicsit furcsa volt ez.

Szerintetek én vagyok prűd vagy ez ribis viselkedés,hogy engedi fogdosni a fenekét illetve a munkatársai már szinte az első randi után tudtak róla,hogy randizgatunk?


2019. szept. 3. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
2%

nincs ebben semmi.. főleg ha mindenkinek jó.

sosem értettem a művi kiakadást ezeken a dolgokon.

2019. szept. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3%
Nincs ezzel gond,ha neked ez sok,ne találkozz vele. . Nálunk is feldobná a hangulatot egy jó seggű titkárnő...F
2019. szept. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És ha a ti barátnőtöket fogdosnák más férfiak,azzal se lenne gond?
2019. szept. 3. 22:10
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az. De a srácok meg, hát nem tudom mi a kifejezés, valami negatívat akartam. Szerintem nem munkahelyre való.
2019. szept. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez nálunk is van... mi a bajod vele?
2019. szept. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem gáz. Én is fogdosom a recepciós lányok seggét, nincs ebben semmi. Valamivel el kell ütni a munkaidőt.
2019. szept. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem "olcsó nő" de tény, hogy nem szokványos, úgymond igen nyitott aki hagyja hogy a kollegái csak úgy poénból fogdossák a fenekét és részletesen beszámol másoknak a szexuális szokásairól.

A férfiak egy részét ez izgatná - azt gondolván, hogy na akkor hamar bugyin belülre kerühetnek, de utána már nem tetszene nekik hogy a barátnőjük úgymond könnyűvérűekre jellemző jeleket mutat. Kivéve az olyan férfiakat (nem sok, de ilyen is van) aki eleve nagyon nyitott és még tetszik is neki a szituáció a félig-meddig nyitott kapcsolat.

2019. szept. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én kihagynám, az biztos
2019. szept. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát, én voltam már pár munkahelyen, ráadásul munkámból kifolyólag elég sok helyre eljárok, mint partner, de olyat még sehol nem láttam, hogy poénból fogdossák a titkárnő fenekét. Jól is mutatna egy olyan multi környezetben, ha az általában fiatal lányt partizzák a szép ingben, családos emberkék meg a gyakornokok..


És nem, én nem járnék vele. Találkoztam ezzel az érzéssel, nekem is új volt, fura volt, de csak utólag tudom megítélni, és a válasz nem. A csajszi, aki kéreti magát még barát mellett is, annak nem ez az első és nem is utolsó, hogy ilyen érzéseket kelt benned, folyton újra elő fog fordulni. Elmész vele szórakozni, rámennek, le akarják smárolni, ő ráteszi a tenyerét a kanos srác mellkasára, majd utólag megmondja neked, hogy "nem történt semmi, hisz ellökte magától". Elmész vele táncolni, valami miatt leolt téged, közben csábosan néz amikor párcsere (gyakorlás) van. Aztán egyszer csak-csak kiderül, hogy nem csak "poénokban" van benne, hanem ha az élet úgy hozza, az igazi szutyok gerinctelenségben is, de azt is elhazudja magának meg ugyanúgy hülyének fog nézni, ha már konkrétan meg akarják dugni, és akkor se szereli le a csávót magától, kéreti is magát.

De ezek nem ezzel kezdődnek nyilván, hanem az ilyen gyanús jelekkel, hogy engedi hogy mindenki fogdossa, és azt hiszi hogy ezzel menő lány, miközben valószínű össze-vissza lotyózzák a háta mögött, meg tuti biztos nem vállalnák be kapcsolatba akik ismerik és közben fogdozzák, mert nem olyan hülyék. De, ő ezt fel se fogja, azt hiszi belevaló csajként hasra esve tisztelik, ugyanígy fogja majd fel a többi rizikósabb szituációt is. Mondjuk hogy nem is tudta, hogy a srác miért tesz meg neki mindent, miért akar a kedvében járni és miért hívta végül magához ha már "úgyis elment a vonat". Ha most is hülye a méltósághoz, később is ugyanúgy az lesz, ez a saját tapasztalatom, remélem tudtam segíteni.

2019. szept. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Milyen nő az ilyen?

2019. szept. 4. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!