Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Benne lennétek egy videojáték-...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benne lennétek egy videojáték-karakteres szerepjátékban a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Ruha, esetleg viselkedés is az adott karakterre jellemzően. Videojátékozok és nekem nagyon bejönne, de nem tudom hogy egy olyan pasi aki nem játszik mit szólna ehhez szóval elsőnek itt megkérdezem anonim.

20/L


2019. szept. 3. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen
2019. szept. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen karakterek. Mondjuk én lennék Johnny Cage, ő pedig Sonja, az bejönne. Vagy én Mario, ő pedig Peach :D
2019. szept. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, bár karaktertől függ, nem biztos, hogy mindent túl hitelesen tudnék alakítani :D
2019. szept. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez az egyik vágyam a bakancslistámon amióta egyszer láttam egy ilyet. Végig nevettem de k.vajó volt, simán kipróbálnám valakivel :))
2019. szept. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha a párod nem videójátékozik, akkor honnan tudja, hogy milyen karaktert, szerepet kell majd eljátszania?

Ha ez a vágyad, akkor célszerűbb olyannal megélned aki szintén videoátékozik, azzal két legyet ütsz egy csapásra. Nem csak hogy lehet izgatni fogja, de még közös érdeklődési körötök is lesz.

2019. szept. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
attól függ.
2019. szept. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Simán, szerintem nagyon jól el lehet szórakozni, ha pedig szexuálisan gondolkodunk, akkor úgyszintén, hiszen a szex nem feltétlenül komoly dolog, az a fő, hogy élvezzük az együttlétet. Bár ha sikerül beleegyeznie egy nem-játékos személynek, hogy beöltözzön, akkor azért nagyjából passzoljanak a karakterek, ne pedig egy D.Va - Donkey Kong legyen a végeredmény... ha érted mire gondolok.


Mondjuk én videójátékozok.......

2020. nov. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!