Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire igaz a mondas hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz a mondas hogy akkor lephetsz tul a legjobban egy csalodason ha masik pasi ala fekszel?

Figyelt kérdés
Fontolom a lehetoseget
2019. szept. 5. 09:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem igaz. A tested lehet higy megadja magat, de most kicsit nyálasan fogalmazva..a szíved és az agyad már más tészta.
2019. szept. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Teszteltem az elméletet, ideig - óráig át tudod verni magad, mert az újdonság mindig izgalmas de ez tart kb egy hétig, utána ugyanott vagy fejben és ugyanazzal. Felesleges kör, nekem elhiheted én jó pár alá feküdtem be, hogy egyet elfelejtsek de ez soha nem sikerült. Ha beleszeretsz másba na az már más, akkor 2 perc alatt túlteheted magad bárkin de pusztán szexszel nem.
2019. szept. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Ostoba, primitív véglény felfogás.
2019. szept. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
De ha mégis úgy gondolod, hogy ez a megokdás, alám befekhetsz nyugodtan.
2019. szept. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Amíg érzelmileg nem vagy semleges, addig totális hülyeség ez az egész elmélet.
2019. szept. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

B*szasd ki magadból a szerelmet.

Régi bevált módszer

2019. szept. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Ha valami pótcselekvéssel akarod megoldani az erzelmi problémádat, az garantáltan, 10bol 10szer kudarc lesz.

Adj magadnak időt, annál jobb gyógyszer úgysincs. Ha szexszel akarnál helyrejonni, akkor ott a lehetőség, hogy még inkább megserulsz.

2019. szept. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
10%
Ha megfontoltad, írd meg a számod. Megkapot amire szükséged van.
2019. szept. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Másik pasi, más behatás, más fajta élvezet.

Nem kell túlgondolni, nincs két egyforma érzelem, nincs két egyforma ember, nincs két egyforma szex.


Attól mert holnap megkóstolod a birkapörköltet még nem fogod elfelejteni milyen volt csirke íze.. ahogy azt sem, hogy miért fájt a másikkal való szakítás.

2019. szept. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A lelki fájdalmat nem lehet eltörölni azzal h gyorsan megsiratod magad az első szembe jövővel
2019. szept. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!