Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti is szeretitek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is szeretitek?

Figyelt kérdés
Van egy csajom aki imádja, ha hátulról dugom kutya pózban és közben ujjazom a fenekét. Ettől teljesen be szokott vadulni és én is nagyon imádom, de kevés mással még nem volt ilyen, sokan szeretitek?

2019. szept. 5. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. szept. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Van egy csajod akkor foglalkozz vele. Mit érdekel mások véleménye?
2019. szept. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Jó dolog
2019. szept. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Több is van és ki tudja ki lesz a köv. Jobb tájékozódni a piaci trendek terén :D
2019. szept. 5. 11:29
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Ezt sok csaj imádja.
2019. szept. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Csak ha utánna csináljuk popsiba is amugy nem szeretem ha a fenekemet piszkálják
2019. szept. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ahogy a #2-es is leírta. Egyébiránt egyénfüggő, van aki szereti van aki nem. A legegyszerűbb ha az adott partnered megkérdezed és/vagy aktus közben óvatosan megpróbálod, ha élvezi jó neki akkor csinálod, ha nem akkor meg abbahagyod ilyen egyszerű.

Az "ujj bedug közben" is fontos az anális szex három alapszabálya (higiénia, síkosítás, fokozatosság), azaz ápolt tiszta kéz/köröm, análból már ne dugd át az ujjad p.ciba és figyelj arra, hogy csússzon (hüvelykujjnál elég ha alaposan megnyalod vagy kis p...nedvel bekened).

2019. szept. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én eddig azt tapasztaltam, hogy sokan élvezik, főleg az "idősebb" nők f24
2019. szept. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csajomat megleptem vele úktkor, és tetszett neki :)
2019. szept. 7. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csajomat megleptem vele múltkor, és tetszett neki :)
2019. szept. 7. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!