Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltetek már uszoda öltözőj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már uszoda öltözőjében?

Figyelt kérdés
Milyen volt? Hangosak voltatok? Lebuktatok?

2019. szept. 5. 16:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
25%

Dolgoztam strand üdülőben karbantartóként. Hotel és apartman házak is voltak, több medence, sportpályák, étterem, szórakoztatóközpont.

Mit ne mondjak, egy egész erotikus regényt tudnék írni az ottani életből. ;-) Volt ott romantikus szerelem, ízléses erotika, szabad szex, vad szenvedélyes orgia... Amikor tehettem és adódott a lehetőség magam is kivettem a részem mindebből.

Dolgoztam strand, sportuszodában is, ám ott nagyon figyeltek, hogy ne történjenek ilyen esetek a vendégek részéről. Szerencsére, a dolgozókra már kevésbé ügyeltek. ;-) Mivel bejárásom volt mindenhová, beleértve olyan helyeket is, ahová mások nem jöhettek, ill. nem is jöttek, így ezt ki tudtam használni. Akadt olyan vendég, sőt, kolléganő is, aki szívesen tekintette meg ezeket a nyilvánosság elől elzárt helyeket. ;-) De az öltözőkben nem voltak kalandjaim, hiszen azok nem koedukáltak és kialakításuknál fogva igen feltűnő lett volna.

2020. márc. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
27%
11. Szánalmas vagy, a munkahelyeden talán dolgozni kellene a pénzedért, nem erotikázni. A kérdező is szánalmas ilyen kérdéssel. Továbbra is az uszoda úszásra való, ezért járnak oda az emberek. Ti pedig olyan dolgokat hordtok össze, amitől jóérzésű ember nem megy többet uszodába. Jó lenne kicsit elgondolkozni ezeken és törölni a kérdést innen!!!
2020. márc. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
67%

Igen, nem voltunk hangosak. Nem volt a legkényelmesebb de jó volt. Nem buktunk le :)

33F

2020. márc. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
38%

12

kis irigy :)


a kérédst is töörlni? miért? egy átlagos sportuszoda ötözőjében nagyon durván szexelnek általában. ne vicceljünk már, tele fiatalokkal, jól esik sokaknak az edzések utáni szex.

2020. márc. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
51%
14. Tudtam, hogy az irigységgel jönni, előre tudtam. Gondoltam, beírom ezt is egyből a kommentembe, csak nem akartam már, hogy még hosszabb legyen. Ennek semmi köze az irigységhez, normális ember nem nyilvános helyen csinálja. Sosem irigykedtem azokra, akik nyilvános helyen nem bírnak magukkal. van, ami a hálószobába tartozik. A gyakoris válaszolók pedig unalmasak, mert előre kiszámítható a reakció, pl. az irigységet biztos voltam benne, hogy felhozza valaki.
2020. márc. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Persze a kepzeletedben lehet hogy sokat szexelnek az öltözőben,de szerencsére a valóságban sokkal kevesebb a moderálatlan tapló mint a fejedben
2020. márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
51%

16

tudod, az a helyzet h a valóságban jóval többen vannak, mint azt valaha is gondolnám. sokszor rádöbbentem már ...

2020. márc. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
75%
Strandon a kabinban. Halkan csináltuk és nem buktunk le.
2020. márc. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
75%
Tudom, még mindig rohadtul meglepő, de öltözőbe öltözni mennek az emberek. Innen van a neve is. Primitív ösztönlények és bunkók is, akik nyilvános helyen ezt csinálják. Mi lehet az, ami miatt annyira nem lehet kibírni hazáig. Ja, és nem vagyok frusztrált, csak van egy normális véleményem, tehát valami mást találjatok ki rám.
2020. márc. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!