Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnak emberek szinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnak emberek szinte idegenként szexelni egymással?

Figyelt kérdés
Azért mégis csak fontos, hogy jobban ismerjem, mielőtt ágyba bújok vele.
2019. szept. 6. 07:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Jelenleg van párom, de ha nem lenne és szexuálisan vonzana valaki akkor lefeküdnék vele. Ha egyből van szexuális vonzalom mind a két fél részéről akkor simán! :)
2019. szept. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
66%

Nem, nem mindig fontos. De mi férfiak ilyenek vagyunk és szerencsére akadnak csajok, akik szintén külön tudják venni az orgazmus adta élvezetet a kapcsolattól/érzelemtől.

Ugyanis ennyin múlik.

42f

2019. szept. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
65%
Úgy, hogy nem prűdek! N
2019. szept. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%

Ha vonzónak találom, őszinték a bókjai, kedves velem, látom rajta, hogy igazán tetszem neki, és ezeket intelligensen kommunikálja, akkor nincs akadálya a dolognak:)


N

2019. szept. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
86%
Van párom, nyitott vagyok másra is, ha megvan az összhang, ha nem azt érzem, hogy csak szex, hanem egyébként is elvagyunk és nem rohan. N
2019. szept. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
35%
Mert ilyen konzervatív vagy, nekem volt már , hogy több pasival is voltam mert úgy éreztem jónak mondjuk nekem a szex az életem és a sperma.
2019. szept. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
96%
Így ahogy az 1. hozzászóló mondta.
2019. szept. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
97%
A szexuális vonzalomhoz nem kell feltétlenül érzelem. Persze így a jobb de ha nincs és mégis vonz a másik akkor miért ne..
2019. szept. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
50%
A jó szexhez egy férfi és egy nő kell ennyi.
2019. szept. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
93%
Nekem egy ilyen történet volt az életemben. A sráccal váltottunk pár levelet, találkoztunk egy órára személyes ismerkedésre, és a következő randi már a szexről szólt.
2019. szept. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!