Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vonzók a pszichopaták?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzók a pszichopaták?

Figyelt kérdés
Elsősorban férfiak véleménye érdekel, de nők válaszát is szívesen fogadom! Olyanok írjanak, akiknek van vagy volt pszichopata párjuk, esetleg ismerős vagy családtag. Előre is köszi

2019. szept. 7. 13:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért vonzóak mert behízelgő,megnyerő stílusuk van.Az elején fel sem tűnik,hogy nem normális az illető
2019. szept. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%

Elmondom neked, a legtöbb ember az!

De ennek különféle fajtái vannak, és vannak olyanok amik teljesen elhanyagolhatók, mert nem oszt nem szoroz, viszont van akinél már erősen zavaró, mert folytonos nála.

2019. szept. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom férfiként, hogy egy ilyen nő nem a szokványos dolgai, cselekedetei, gondolatai miatt lehetnek érdekesek. Jobban bevállalnak dolgokat, kevésbé van pl.: felelősségérzetük, és fizikailag is tudnak agresszívak lenni, ami a legtöbb nő esetében nem feltétlen mondható el.
2019. szept. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon el tudják altatni a gyanakvást, én szívesen összejövök velük mert már tudom hogy mire számíthatok. Nagyon érzelmesek és gyengédek és őrületes a szex velük.
2019. szept. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Én az vagyok de minden nő menekül inkább.

Lehet hogy csak simán bolond vagyok?

2019. szept. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ma kb. minden szakirodalom szerint az a pszichopata, akire az alábbi tulajdonságok jellemzőek: együttérzés és bűntudat hiánya, merészség, gátlástalanság, őnzőség. Ha kicsit vannak jelen ezek a személyiségben, akkor enyhén pszichopata az egyén, ha súlyosan, akkor meg súlyosan.


Ugyanakkor ezért csak társadalom peremén levő nyomorultakat cimkéznek ennek, miközben ugyanilyen szemlélettel vezetnek vállalatokat, hadseregeket. Amikor nincs háború (gazdasági, katonai...) akkor csak kicsit pszichopatán, ha meg van, akkor durván...

2019. szept. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Az en pszichopatam igyekezett mindenben a kedvemben jarni, hogy minel jobban magahoz kosson.

Aztan, mikor mar nem birta tovabb viselni az “ alarcot”, jott, hogy o tkp. o nem szeret nyalni, es ezentul max napi 2 szex lesz, szeretne alazi szex kozben, stb...

2019. szept. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

A pszichopata nem túl vonzó tulajdonság, főleg amikor előbújik az igazi énje (bár az elején nagyon kedves, mézes-mázas, behízelgő, manipulatív).

Valószínűleg arra gondolsz, hogy az agresszívabb típusú férfiak miért lehetnek vonzóak a nőknek. Azért mert határozottak, vonzó lehet az "elemi nyers erő", de egy kapcsolatban a meg nem értés lesz pont az ami már nem lesz vonzó.

2019. szept. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
#7 és neked nem elég a napi max 2 menet szex???
2019. szept. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
7-es vagyok: vele nem volt eleg. Nagyon jo volt a szex eleinte. Kb 6x egy nap ( nem minden nap talalkoztunk). A 2 buntetes volt reszerol.
2019. szept. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!