Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, fantazialtatok mar a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, fantazialtatok mar a buszon utazas kozbe egy masik utasrol?

Figyelt kérdés
ugye a buszon ha sokaig utazol egy ido utan az unalom miatt akaratlanul is gondolkodni kezdel es ilyenkor perverz gondolatok is az eszedbe juthatnak. elofordul mar, hogy akar csak egy kosza gondolatig, de elkepzeltel valami pikans jelenetet a melletted ulovel, vagy akar a feletted alloval?:P ha igen, olyankor tovabbszoktad vinni a gondolatot es hagyod, h atnedvesedj, vagy gyorsan eltereled a figyelmed? a kerded azert jutott eszembe, mert en szemely szerint szoktam neha fantazialni es kivancsi vagyok, h mas is igy van e ezzel. :) koszi elore is.
2019. szept. 8. 08:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Velem volt hogy 2 csaj szemezett egyszerre. Már nem tudtam hova nézzek😅 és mind a kettő szép volt meg helyes, az egyik velem szembe ült, kis alacsony.. cuki.. göndör hajacskával, formás popsija volt, jó párszor összeakadt vele a tekintetem, ő utána mindig a busz mennyezeté bámult lányos zavarában, olyan aranyos volt:D

A másiknak picit szigorúbb tekintete volt, de nagyon nőies, vele is “összeakadtam„ párszor, de ő tán nem volt annyira szégyellős:D

2019. szept. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valamivel el kell ütni az időt. Amikor egy pár jön fel a buszra, elgondolkozom vajon hogy csinálhatják. Miket szeretnek. Leginkább nem magamhoz kötöm a gondolataimat, nem én vagyok benne a főszereplő.😀

Vannak elég ütős párosok, amikor már nem akarok rágondolni, de vizuális típus vagyok. 😂

2019. szept. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!