Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki egyszer kíváncsiságból a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki egyszer kíváncsiságból a saját szájába élvezett vagy megkóstolta a sajátját már nem számít heteroszexuális férfinak?

Figyelt kérdés
2019. szept. 8. 23:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Aki a spermát szereti hetero nem lehet.
2019. szept. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
Biszex hajlam van benne.
2019. szept. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ezen múlik. Elég buta kérdés. Az sem lesz homoszexuális, aki pl fogadásból megcsókolt egy azonos nemű embert, vagy akár üvegezésnél. Biztos ezer ilyen volt már. Az, hogy valaki hetero az azt jelenti, hogy csak az ellenkező nemhez vonzódik. Az, hogy recskázik valaki és a saját szájába megy, attól még miért vonzódna a férfiakhoz? Érted?! :)
2019. szept. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Ezen az alapon, ha egy nő pl lenyalja a nedvét az ujjáról (amit tök szexinek találnak a pasik legtöbbször), akkor már nem is lennének heterók. Szóval baromság.
2019. szept. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Hetero fiúként ettem már a saját spermámból.
2019. szept. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Attól függ, hogy miért akartad megkóstolni, önmagában ennek ténye okozott-e különösebb izgalmat, vágyat, illetve miről fantáziáltál amikor ezt történt. Ha arról, hogy de jó lenne ezt egy nővel csinálnod akkor hetero vagy, ha arról hogy de jó lenne ha ezt egy másik pasi csinálná veled akkor bi.
2019. szept. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16%

#4 sok itt a làtens biszex, meg homokos, akik új fogalmakat alkatva akarják magukról elhitetni hogy heterok, hetero férfi még mindig nem szopja le saját magát, és nem kósolgatja a saját cuccát. És ezek a lelkinyomoroncok küldözgetik itt a farkukról a képet.


Elég kevés hetero van itt.

2019. szept. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért félsz ennyire ilyenektől? Fogadd el a saját szexualitásod. Ha a saját spermád tesz boldoggá akkor nyald le! Engem izgat ha ilyet csinál egy pasi, és én is imádom lenyalni a saját nedvem. Erről pedig senkinek a véleménye nem érdekel...

Nem ez a vágy, hanem az erős félelmed mutatja hogy láthatóan elnyomod magadban a ferde hajlamaid, és az azzal kapcsolatos gondolataid. Tudom, mert én is ilyen voltam. Mindenről az jutott eszembe hogy "jaj csak ne legyek biszex remélem ettől még nem vagyok az"... és mi van ha az vagyok? Semmi, az vagyok. Mi van akkor ha te nem vagy heteró? Az ég világon semmi, hidd el. De ezzel hogy így elnyomod, felesleges frusztrációt okozol...

2019. szept. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
13%

Kinek okozok felesleges mit? Az hogy hetero vagyok, és nem akarom a saját f/\szom szopkodni meg nyelni a cuccot?

Szerintem közel a 30-hoz, el tudom dönteni - többetekkel ellentétben - mi vagyok. De se látens homokos vagy biszex. Mindig az ellenkező nemhez vonzódtam, nem, nem leszek a saját pecsit szopkodó hülye gyerek, azt meg hagyom azoknak akik heteronak nevezik magukat, de a nőjük felcsatolhatóssal dugja őket, mert szeretik seggbe, a gigabeterok...

2019. szept. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én már megkóstoltam kíváncsiságból, de full hetero vagyok.
2019. szept. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!