Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi visz ra arra fiatal jokepu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visz ra arra fiatal jokepu sportos es magas fiukat arra hogy igenytelen kover 40-es noket dugjanak a haverjukkal?

Figyelt kérdés

Nem hinnem h ez valami fetis es valojaban meg otthon varja oket a modell szepsegu fiatal baratno...persze barmi lehetseges...mert prostinal is az ilyen nokkel mennek el:O


Mondjuk nem ertem ha ennyire hatarozottak akkor miert nem a jofajta milfeket celozzak be?


En pl nagyon nem vagyok magabiztos az eletben, nem is nezek ki jol, testalkatom atlag alatti gyenge, jokepu sem vagyok, de jopar 40es novel voltam akik jol néztek ki.


Nem hinnem h a kerdesben reszletezett magas fiukra ne lennenek vevok amugy kerdes nelkul a szep nok...


Az illetonek foto sorozatai vannak a neten, ahol az egyiken egy vekony not dugnak de igaz h egy foltos matracon egy lepuklant lakasban.


Vannak haverjaim akik szinten dugnak tobben noket de legalabb szepeket.


Nem ertem...


Mondjuk nem is baj.. kevesebb a konkurencia a vállalható noknel


2019. szept. 8. 23:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Háborgás, pálcatörés (értékítélet-kinyilvánítás) helyett inkább kérdezd meg tőlük. Lehet azt fogják válaszolni, direkt ilyen nőket kerestek és nem cicababákat.
2019. szept. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mi visz rá? Van az a pénz!
2019. szept. 9. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
32%
Én is jóképűnek mondott jó testű férfiként nem igazán találok olyan nőt aki szóba állna velem. Nagyon el vannak a nők szállva maguktól. Kevés az aki még emberszámba veszi a Férfit!
2019. szept. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ha leszámítjuk a 40-es nőknél az igénytelenséget és a kövérséget akkor az érett nőt látja benne.

Anno mikor én a húszas éveimben tipegtem sosem izgattak a korban hozzám illő fejlettlen kislányok, mindég az idősebb telt érett nőket néztem és vágytam rájuk.

Most is a 35-50-ig tartom izgatónak a nőket , és nem az ez alatti korosztályt.


F/41

2019. szept. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Lehet olyan egójuk van, hogy más nőt nem kapnak meg, aztán ha nincs ló jó a szamár alapon bárkit megdugnak csak lyuk legyen már végre
2019. szept. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

sztem ezek jokepu es hatarozott ferfiak amilyen en messze nem vagyok


nem hiszem el h nem figyelnek rajuk fel fiatal szep lanyok


nekem sokkal tobbet kell beletenni az ismerkedesbe mert nincs sem kinezetem sem magabiztossagom


de ilyen nokkel nem allnek ossze az tuti

2019. szept. 9. 09:31
 7/17 anonim ***** válasza:
Te a saját ízlésedet vetíted ki rájuk. "Ha én ilyen jó pali lennék, nem feküdnék le 40-es nővel". Aztán nekik lehet ez a zsánerjük.
2019. szept. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk itt gyk-n azért meg a pasik egy jelentős rétegének az átlag, vagy a teltkarcsú is kövér.Szóval nem biztos, hogy az általad kritizált pasik ízlésével van baj...
2019. szept. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

láttam videokon milyen noket dugnak


szőrős seggu, szőrös hàtú 100 kilosakat


kajak kiteszik a videokat netre


es igen , amugy ha olyan jo pasi lennek akkor tuti nem mennek le ilyen szintre


mivel nem vagyok jo pasi igy megvolt a kísértés h lentebb tegyem az elvárásaimat h legyen no de nem birta a gyomrom

2019. szept. 9. 09:52
 10/17 anonim ***** válasza:
95%

A te szemedben mi 40 es molett nők igénytelenek vagyunk, nincs is ezzel semmi gond !

En ettől még nem erzem magam igénytelennek ! Mert nem is vagyok az !

Van ki szemében szexik vagyunk, ápoltak, és kivánatosak. ! Mindenki szexeljen olyannal aki bejön neki, miert ítelkezel más felett ? Senki fejébe nem látsz bele mi az aki, ami őt vonza ?

Én mint igénytelen nő a te szemedben, lehet az a kategória vagy számomra akit bottal nem piszkálnék meg !,. Emberileg is nagy nulla vagy, ha mindenkit egy kalap alá veszel :)

Lehet lepontozni,hisz más kicsinyes bosszú, úgy se áll rendelkezésedre :)

2019. szept. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!