Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek megéri fizetős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri fizetős lányhoz menni, ha nem megy az ismerkedés a nőkkel?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jó úgy alapból sem az ismerkedésben, sem a kapcsolatok fenntartásában. Valójában nem vagyok egy vonzó férfi sem, hogy amiatt észrevenne bárki is. Ezért gondoltam arra, hogy abbahagyom az ezen való erőlködést.
2019. szept. 9. 07:59
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha ennyire önbizalom hiányos vagy és ennyire leadod az igényeket menj olyan nőhöz akit napi szinten 30-40 pasi le vár és tocsogó masok ondójába.

Hajrá

2019. szept. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem éri meg. Rosszabbul fogod magad érezni mint előtte.
2019. szept. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet megéri de készülj hogy nem okosak és a legtöbb lusta is. Biztos neked is voltak olyan làny osztàlytàrsaid akik butàk voltak, tanulni se akartak, lustàk voltak, viszont a pofàjuk nagy volt. És dugtak mindenkivel akik csak bejött nekik. A prostik ugyanezek, csak felnôtt kiadàsban.
2019. szept. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Igen, megéri! Sőt!

A mai világban a nők nagy része lenézi a férfiakat. Nem tekint rájuk egyenrangú partnerként, nem is TÁRSat keres, hanem SZPONZORt. Olyat aki mellett nem kell elmennie dolgozni és a pasi fizeti minden költségét (szoli, fitness, fodrász, műköröm, manikűr, pedikűr, plázázás, ruhák, táskák, cipők, ékszerek, telefonok). Messze nem házias, nem tud főzni, a konyhába max pohárért meg kanálért megy. A takarítást, rendrakást alantas dolognak tarja. Mosás nincs - új ruha van! Királynőként viselkedik és ha nem kapja meg amit akar, hiszti van. Függetlenséget követel magának, ami annyit jelent, hogy ne szólj bele mikor hova megy, mit csinál, mit vásárol .... csak a pénzt add rá! Ellenben neked, minden másodpercedről be kell tudni számolni. Egy ilyen nő általában olyan pasit keres, aki minimum havi nettó 800E fölött keres. Természetesen, mivel jelentkezőből túlkínálat van, megfelelő pasiból pedig kevés, így sokan partner nélkül lézengenek. A gazdag pasik pedig természetesen X időközönként cserélik a bankszámla-piócákat - mert megtehetik. Azon csajok, akik hosszabb ideje nem jutottak szponzorhoz, általában lejjebb adnak az igényekből, de szigorúan 300E fölött tartva az igényeket. Ezen csajok bugyijába való bejutás is jelentős anyagi ráfordítást igényel. Az természetes, hogy egy férfi ingyen nem kap puncit (kivétel akad, de ahhoj jó genetikának vagy híresnek kell lenni). Bizonyos költségvonzata van annak, hogy egy lányt felszedj, és eljuss vele az ágyig .... hát még, ha kapcsolatra is hajlandó. Ennek jobb, ha magadban szabsz egy költségplafont - aminél többet már nem érdemes költeni úgy, hogy semmi viszonzás nincs.

Ezért a túlzott erőlködést valóban nem érdemes erőltetni.

Viszont ott vannak a fizetős lányok!

Ezek egy fix költségért cserébe szexet adnak. A rosszlányokon találsz rengeted csinos és kedves lányt. Érdemes olvasni a róluk szóló beszámolókat. Természetesen veled nem pontosan az fog történni amit a szerző leírt, hisz ez elég sok összetevős dolog. A lány hangulata is változhat és a Te viselkedésed is meghatározza, hogy hogy áll hozzád. Légy kedves, szerény és tisztelettudó, de semmi esetben se lépj át határokat - a magánélet tabu. Az egész csak a szexről szól és nem többről. Nem lehetsz szerelmes! Arról, hogy mit vállal az adatlapján tájékozódhatsz, de telefonon, illetve a személyes találkozáskor is megbeszélhető mit szeretnél. Ilyen tekintetben Ő dönt, amit nem szeretne, arra nemet fog mondani - ezt tiszteletben kell tartani.

Ne hagyd, hogy elbizonytalanítsanak mások. Egy nagyobb forgalmú lány sem tocsog a g*ciben. Tisztálkodnak és ezt tőled is elvárják, minden vendég friss törülközőt kap, minden vendég után friss ágynemű kerül. (Sajnos akadnak rossz kivételek is, de ritkán) Nem kell megenni a dumát, hogy napi 8-10 vendége van. Az örömlányokból legalább akkora a túlkínálat, mint a bankkártya-piócákból. Akad lány, akinek egy hét alatt 3-4 vendége van, ez messze nem sok. Természetesen meg van a nagyobb forgalmú időszak is - többnyire fizetés környékén, illetve a szombati nap amikor nehezebb partnert találni.

Anyagilag sokkal jobban jössz ki, ha ilyen randikra költesz, mintha eltartanál egy nőt.

Nézd, én 20 éve járok prostikhoz. Kisebb nagyobb hullámvölgyek voltak, az utóbbi 6 évben - mióta nem tartok asszonyt - több pénzt tudtam megtakarítani még úgy is, hogy hetente 3-4-5 prostihoz megyek el és kb 100E-t verek el - míg az asszony mellett majdhogynem adósságba kerültem. Sokkal jobban megéri hozzájuk járni! Kedvesebbek, értelmesebbek és a "randi" célorientáltan a szexről szól! Jót fog tenni a lelkivilágodnak is!

2019. szept. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4 te a goldi-giril-ökrôl beszéltél, ők csak ideig óráig kellenek egy pénzesebb pasasnak is... fogyóeszköz, szalagon jönnek:) így nincs értékük.

Kidobható rongyok, a szexben mindent engednek mert az önbecsülésük a nulla, miután mást nem tudnak érdemben felmutatni.

Én inkább pénzé tenném őket, megvenném annyiért őket amennyit érnek, eladnám őket annyiért amit gondolnak magukról.

De ezt sok hétkőznapi tízen-huszon éves csajjal is megtenném... tartalmatlanok:)

2019. szept. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem jarsz rosszabbul mintha mindig randizgatni probalnal, az biztos
2019. szept. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fizetős nőkhöz nem ismerkedni járnak hanem "üríteni". Ha úgy érzed ez ad önbizalmat, egy kis rutint a szexben, akkor menj, de ne mond meg előre, hogy mi az ábra, miért mennél, mert magasabb árat fognak mondani. Jah és mindenképpen használj óvszert!
2019. szept. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4-es!

Ekkora ostoba hozzászólást még nem láttam!

A hiba a TE készülékedben lehet.

Ha a férfiasságod úgy nyilvánítod ki, hogy egy nőt pénzzel akarsz megvenni már az elején akkor lehet ide jutni! ÉN IS ÍRHATNÁM, HOGY A PASIK JAVA A FÉRFIASSÁG HIÁNYÁT PÉNZZEL AKARJA PÓTOLNI! És tényleg sok ilyen van, de szerencsére nem mind! Ahogy a nőknél is van problémás, de nem mindenki olyan!


Ebben a világban minden egyensúlyra törekszik! Ha te nem kaptál meg a nőtől semmit amire vágytál és nem csak szexre gondolok, akkor miért tettél bele energiát?

KIHASZNÁLNI CSAK AZT LEHET AKI HAGYJA!!!!!!

2019. szept. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva megéri!

Én lazább lettem pár lány után.Volt lány akivel nem műkodott annyira,de volt akivel eszméletlen jó volt.Ez is csak tapasztalatszerzes kerdese.Lehet csunya a pelda,de olyan mint az autovezetes.En tobb es kulombozö autot vezettem mind te,igy rutinosabb vagyok.

Egy csinos női szempártol már nem olvadok el és nem jövök zavarba.Egyszeruen lazább lettem,mert lett onbizalmam a lanyokal szemben.


De valahol ez csapda is! Van olyan lany akivel nekem nagyon mukodott a szex,ki szerettem volna rangatni abbol a kozegbol ,de persze nek hagyta magát.Nem szabad elfeledni,hogy csak a penzert mosolyognak ránk és csak addig ameddig ki nem lepünk a lakásukból.

2019. szept. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!