Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, te elutasítanátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, te elutasítanátok egy lányt, csak azért, mert van benne roma vér?

Figyelt kérdés
Egyébként normális családból származik, tiszta és igényes. Vannak céljai és tovább is akar tanulni. A külseje is inkább egzotikusnak mondható. Csak ezért és mások véleménye miatt hagynátok a lányt?

2019. szept. 9. 20:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%
Igen,nekem csak teljesen fehér magyar lányok jönnek be
2019. szept. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
38%
Nekem volt félvér barátnőm imádtuk egymást! Szívesen megismernélek! Beszélgetünk? Küldesz képet magadról?
2019. szept. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
42%
Mindenkiben van valami furcsa, valami egzotikus. Bennem pl. szerb vér folyik.
2019. szept. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem, semmi esetre sem. Volt roma szeretőm régen és jól működött a dolog. Az etnikum az csak egy szelet, de a szokások számítanak, voltam én már olyan magyar lánnyal rövid ideig aki állandóan köpködött, és elegem is lett belőle.
2019. szept. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
Igen.
2019. szept. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%

Ez inkább vonzóbbá tenné számomra. Az én koromban már nem érdekel mások véleménye. Igaz, fiatalabban sem sokat befolyásolt. Ha ez mind úgy van ahogy írod, akkor semmi okom nem lenne elutasítani.

48+Ffi

2019. szept. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%
Nem volt még roma barátnőm. Nem utasítanám el, amúgy tetszenek vannak nagyon szép roma lányok. Alakítanék velük kapcsolatot.24/F
2019. szept. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
Igen, el sajnálom.
2019. szept. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%
Ha megismerkedünk és sejtem, hogy vannak roma beütései, vagy akár ő maga árulja el, akkor eleve fenntartásokkal kezelem és nem hiszem, hogy hosszabb távra összebútoroznék vele. Ha már régóta együtt vagyunk és minden oké, majd valahonnan megtudodm, hogy csordogál benne roma vér, akkor 100%, hogy ez semmin nem változtatna és vele maradnék. :)
2019. szept. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Külsőre tetszik sok olyan lány, akiben van egy kis roma vér. Viszont a roma kultúra (legyen az zene, öltözködés, lakberendezés...) nagyon nem jön be, pedig nyitott vagyok még afro zenékre, táncokra is, nagyon szeretem a kizombát.
2019. szept. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!