Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitol van ennyi spermaja?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitol van ennyi spermaja?

Figyelt kérdés

2 honapja vagyok egyutt mostani baratommal.


Elozo kapcsolatban elkezdtem tablettat szedni, igy ilyen modon vedekezunk.

Mostani baratomnak meglehetosen nagy mennyesegu spermaja van. Igazabol nem zavar (sot).


Mitol lehet az hogy az elozo baratomnak keves volt, mostani paromnak pedig eleg boseges mennyisegu van?


Csak egy pelda. Testreelvezes eseten, ciciig, olykor nyakig lovell a spermaja mennyisege.


Naponta1 maximum 2 alkalonmal szexelunk.


2019. szept. 9. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Akkor lesz az igazi amikor a pókot kilövi a sarokból, addig ez nem túl nagy teljesítmény.
2019. szept. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

En nem teljesitmenyre megyek :)

Csupan erdekel 2 azonos testfelepitesu ferfi, azonos parameterekkel hogyan tud ebben ennyire ellentetes lenni

2019. szept. 9. 21:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert az ondó mennyisége teljesen egyéni adottság, az átlag 3-5 cm3 között van. Nagyrészt a prosztata befogadóképességétől függ, de ahogy két ember fülméret sem egyforma, így ez sem az.
2019. szept. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

Hány évesek vagytok? Előző barátod idősebb volt nála?

Méretük is ugyanakkora?

Hányat szokott spriccelni?

A második körben mennyi jön?

2019. szept. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

21 evesek vagyunk.


Elozo baratomnak is kb ekkora volt. Kb 16-17cm


Hat elso korben 5-7, masodik korben 4-5 spricc jon

2019. szept. 9. 21:37
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Majd ha a masodik menet végére megtolt egy olimpiai uszomedencet akkor mondhatod hogy sok.. Addig pocsoja
2019. szept. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva tudom, hogy egy azon pár mellett is nagyon változó tud lenni, hogy mennyi. Volt, hogy csak kifolyt valamennyi, meg olyan is volt, hogy puncitól a feje fölé lőttem.

Hormonok, vágy, mennyi ideig tartott az aktus. sok a tényező

2019. szept. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!