Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Léteznek olyan férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan férfiak, akiket kifejezetten a kismellű lányok izgatnak?

Figyelt kérdés
Tehát nem a kismellűek is, hanem csak a kismellűek.... és valóban fel is izgatja őket?
2019. szept. 9. 22:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
16%
Igen. Az igazság az, hogy a minél nagyobb mellű nőket szeretjük. Én mindenképpen, a nagyobb melleket szeretem. Egy szép nagy mell, nagyon izgató tud lenni egy lányon.
2019. szept. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
76%

Én kifejezetten taszítónak találom a nagyon nagy melleket.

Viszont a kicsiket egyenesen imádom🤤

2019. szept. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
80%

Nem szeretem a nagy melleket,kizáró ok.

A kicsiket viszont imádom

2019. szept. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
82%
Engem.
2019. szept. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Az is nagyon relatív, hogy kinek mi a kicsi, és mi a nagy. Nekem ugyan nincsenek nagy melleim, B-s kosár, de nem is a legkisebbek. Az egyik haverom, aki fürdőruhában is látott már, mindig azt hajtogatta, hogy ő imádja a kis melleket. Erre egyszer küldött egy képet egy csajról bikiniben, ilyesféle söveggel: "mondom én, hogy a kis mellek gyönyörűek, néz már milyen szép mellei vannak". Erre mikor megnézem.. mik ezek a tőgyek? xD minimum D-s kosara volt, számomra (nem az én melleimhez képest, hanem az én ízlésemhez képest) hatalmas mellekkel. Erre kiderül, hogy nekik azok a szép, pici, formás mellek xD
2019. szept. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
85%

Engem! Sajnos csak a kismellű csajok jönnek be, de azok nagyon!

Leet beteg vagyok 😐

2019. szept. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
85%
Engem csak a kis mellek izgatnak
2019. szept. 10. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen lapos is tetszik. Bi vagyok nekem a szőrtelen vékony pasi felsőtest is bejön
2019. szept. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
88%
Önmagában a mell nem feltétlen izgat fel, de valóban a kicsi tetszik nekem jobban. Minél nagyobb, annál kevésbé tetszik.
2019. szept. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Az összkép a lényeg, nem pedig a mellméret :D

Volt nekem mindenféle mellméretű barátnőm és sose a kosara méretét lestem.

26F

2019. szept. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!