Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, ti ráhajtanátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti ráhajtanátok a barátnőtök húgára/volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Nővérem, vagyis pontosabban mostohanővérem hazahozta a barátját akit most szedett össze valahol nemrég. A srác nagyon nyomult rám végig, folyton megjegyzéseket tett amikor más nem volt ott. Nővérem mondta, nem komoly a dolog lényegében csak szexelnek, de elhozta magával mert mennek majd tovább. Jakuzziztunk, ahol pl simogatta a lábamat, combomat, majd a puncimat is fürdőruhán keresztül. Ott először eltoltam a kezét, mert mégiscsak nővérem pasija (még ha nem is verszerinti nővérem) és nem akartam bajt. De tovább simogatott és becsúsztatta az ujját és kicsit megujjazott, ami nagyon jó volt. Ott mondta hogy üljek fel a peremre mert ki akar nyalni. Mondtam hogy nem, mert baj lesz belőle.

Még itt vannak pár napot, nem tudom mi lesz így. Nővéremmel nagyon rossz a kapcsolatom ezért az a része érdekel a legkevésbé, na meg együtt sincsenek annyira hivatalosan. Viszont nyilván ha bármi lenne és kiderül családi botrány lenne:D viszont nagyon szexi a srác így nehéz turtoztetni magam.


Veletek volt hasonló? Hogy történt? Nekem ez nagyon kettős érzés, izgi hogy így történt valami és akar történhet is sem masfelol félek mert nem akarom hogy a szüleim megtudják.


2019. szept. 9. 22:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
66%
Hu micsoda elenk fantaziaja van ennek a tizenevesnek :D
2019. szept. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2019. szept. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
74%
Én nem de bizonyos körökben bevett szokás hogy ha a húg az jobb nö dobják a növért a húgért.
2019. szept. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Csilla1997 ***** válasza:
64%
Örülnék, ha nekem is lenne annyi szabadidőm, hogy ilyen sztorikat találjak ki 😀
2019. szept. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
46%
Nem gyenge fantáziád van lacikám
2019. szept. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Nem vagyok tizenéves, 21 vagyok

És nem talaltam ki semmit, erdekelne veletek történt-e már hasonló

2019. szept. 9. 22:39
 7/26 A kérdező kommentje:
#3 hat erről meg nem hallottam
2019. szept. 9. 22:40
 8/26 Csilla1997 ***** válasza:
44%
Igen, velem is történt olyan, hogy unalmamban kitaláltam ilyesmi sztorikat - olyan 12-13 évesen
2019. szept. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem én tehetek róla hogy neked ki kell talalnod mert nem történik veled semmi izgalmas.:) ha nem tudsz hozzászólni a témához mehetnél is aludni.
2019. szept. 9. 22:45
 10/26 anonim ***** válasza:
Neked hogy esne ez fordított esetben? GOndolj bele utána mostohanővéreddel még majd lehet hogy tisztáznod kell ezt-azt. Ha a srác tudja tartani a száját akkor lehet kalandozni, de nehogy már fiatal lány ként ne találj pasit magadnak.. Az hogy nekünk pasiknak mást kell nyújtani na ja..
2019. szept. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!