Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bdsmben járatos nők használját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bdsmben járatos nők használjátok az oldalt?

Figyelt kérdés
Én is nő vagyok, a dolog domináns oldala(femdom) érdekelne. Filmeket nézegettem de nem túl valóságosak, ezért szívesen olvasnék valós tapasztalatokról. Azért nem akarok pasikkal levelezni mert fárasztó a folyamatos ismerkedési meg mittudomén milyen kényszerük.

2019. szept. 10. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Femdom oldalon is még rengeteg változata van ennek. Téged mik érdekelnek pontosan?
2019. szept. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A párommal szeretném megvalósítani a dolgot, minden érdekel egyelőre persze a durvább dolgok nem. Talán a pszichológiai oldala a leginkább, hogy mitől leszek jó "domina".
2019. szept. 10. 14:31
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Ez nem tanulható dolog..

Ha az az elesett nőcske típus vagy akkor sosem lesz olyan kisugárzásod amitől hasra esik előtted az összes pasi. Kár erőlködni..

Rengeteg ilyen lány van és keverik az egot a dominanciával, inkább nevetségesek és szánalmasak, mint hitelesek.

Nem bántásból írtam neked ezt, de ezzel tényleg születni kell.

2019. szept. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha valós tapasztalatokról szeretnél olvasni, értekezni akkor inkább az ashrak-ot javaslom. Vannak itt BDSM-ben "járatos" emberek is, de elsősorban nem a gyakorit használják.
2019. szept. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Nem vagyok nő de ilyennek kell lennie egy jó dominának:határozott,szigorú,következetes,egy picit arrogáns
2019. szept. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Ez egy kamukérdés! Ha ezt valóban egy nő kérdezné, pont a pasik véleményére lenne kíváncsi!
2019. szept. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tényleg? Kb fel tudnám sorolni az összes kretén fétisét aki itt szekált már mert levelezni akartam vele. Nem erotikusan hanem a témáról, ez valahogy a pasiknak nem megy.
2019. szept. 11. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!