Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, hogy izgatjátok a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogy izgatjátok a párotok prosztatáját?

Figyelt kérdés
Valaki leírná itt vagy privátban?

2019. szept. 11. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne 18L
2019. szept. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem minden férfi szereti, mert fel kell neki nyúlni hátul.


Szóval úgy csinálod, hogy jó sok síkosító segítségével, fel nyúlsz neki egyik, vagy akár 2 ujjaddal, ott mindjárt a hasa felé kell tapogatózni, és egy diónyi caomót kell keresni, ez a prosztata, ami néhány centire van csak az ánusztól. A prosztatát gyengéden maszírozd vagy nyomkodd, a partnereddel végig kommunikálj közben, hogy mit érez. Én mindig két ujjal csinálom.

Na most ennél a legfontosabb a fokozatosság, a behatolástól az izgatásig mindet lassan gyengéden kezd el.

2019. szept. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
5%
Nem, mert a párom nem meleg és nem biszexuális
2019. szept. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én magamnak próbáltam kétszer is, de nem jött össze. Pedig ellazultam, jó soványka is vagyok, szóval ami azt illeti mélyre fel tudtam nyúlni. Én nem találtam semmi csomót, lehet túl mélyen kerestem? Ha gyengéden, ha erősen nyomkodtam, nem találtam. Szóval ha fel vagyok már eléggé izgulva, akkor van esély rá, hogy könnyebben megtalálom? Mert eddig önkielégítés előtt kezdtem neki, lehet túl gyors?
2019. szept. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!