Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Heteroszexualitás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Nők, hogy izgatjátok a párotok prosztatáját?

Valaki leírná itt vagy privátban?

Keress kérdéseket hasonló témákban: prosztatamasszázs, prosztata, fenék, szex, férfi, , heteroszexualitás

szept. 11. 23:33  Privát üzenet  

A válaszok
Engem is érdekelne 18L

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont szept. 11. 23:37 Privát üzenet

Ezt nem minden férfi szereti, mert fel kell neki nyúlni hátul.

Szóval úgy csinálod, hogy jó sok síkosító segítségével, fel nyúlsz neki egyik, vagy akár 2 ujjaddal, ott mindjárt a hasa felé kell tapogatózni, és egy diónyi caomót kell keresni, ez a prosztata, ami néhány centire van csak az ánusztól. A prosztatát gyengéden maszírozd vagy nyomkodd, a partnereddel végig kommunikálj közben, hogy mit érez. Én mindig két ujjal csinálom.

Na most ennél a legfontosabb a fokozatosság, a behatolástól az izgatásig mindet lassan gyengéden kezd el.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont szept. 12. 01:01 Privát üzenet
Nem, mert a párom nem meleg és nem biszexuális

A válasz 8%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 37%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont szept. 12. 01:22 Privát üzenet
Én magamnak próbáltam kétszer is, de nem jött össze. Pedig ellazultam, jó soványka is vagyok, szóval ami azt illeti mélyre fel tudtam nyúlni. Én nem találtam semmi csomót, lehet túl mélyen kerestem? Ha gyengéden, ha erősen nyomkodtam, nem találtam. Szóval ha fel vagyok már eléggé izgulva, akkor van esély rá, hogy könnyebben megtalálom? Mert eddig önkielégítés előtt kezdtem neki, lehet túl gyors?

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont szept. 12. 01:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
20-30as férfiak: miért nem izgatjátok sokszor a nők csiklóját és punciját szeretkezés vagy szex közben?
Lányok, számotokra tud izgató lenni ha egy férfi élvezi ha nyelvvel izgatjátok az ánuszát?
Lányok, miben különbözik az a csikló orgazmus, amit szimplán orálisan (a párotok által), vagy maszturbáláskor éltek át és az a csikló orgazmus, ami szex közben van? (szex közben...
Lányok, ti orális szex közben szeretitek kényeztetni a párotok fenekét? Esetleg prosztatáját?
Lányok ti élvezitek ha a barátotokat orálisan izgatjátok?
Lányok mi a véleményetek ha egy férfi szereti ha a prosztatáját izgatják szex közbe vagy ha magának csinálja?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Heteroszexualitás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!